1. 1.
    Evet kesinlikle burası. Öhöm. Hayatımda ilk defa nick altına yazacaktım. Onu da yanlış yere yazmışım. Sen ilksin demiştim. *

Copy paste yapmak zorundayım maalesef.

çayının üzerinden kalp şekil şükülleri eksik olmasın yazarıdır.

yürüyüşe çıkmaya karar verdik de hava da mis hali hazırda. erik de alalım kız.

kahve içecekmişiz bir ara. *
    4 -3 ... sorun sende degil
  2. 2.
    Acık eksi mi?
    Yahu hangi çağdayız arkadasım? Ya da hangi yaşta?

Hmm. Olmamış yazar.
    9 -1 ... odysseus
  3. 3.
    daha fazla yiyecek alabilmek için hamile taklidi yapan pandalar vardır. davranış konusu üzerine yapılan araştırmalarda ortaya çıkmıştır.
    4 ... takiaceae
  4. 4.
    Üzdünüz.

Uygulama üzerinden girdiğim için yaptığım artı oylamalar direkt olarak açık oluyor.

Yanlışlıkla da artıladığım için eksiye çevirdim. Amaç açık eksi değildi. Direkt olarak eksiydi.

Olmaya çalışan yazarım ben.

Nickim de gayet hoş bence.

Relaks da değilim aslında. Yazarken kendimi kontrol edebilmeyi deniyorum sadece.

Teşekkürler, teşekkürler.
    8 -7 ... hamile taklidi yapan panda
  5. 5.
    (bkz: buralar değerlenir)
    Bir yazar.
    2 -3 ... lisa wolfe
  6. 6.
    Hayır biz de kötülüyoruz, beğenmiyoruz fakat bu düpedüz terbiyesizlik.

Garip.
    5 -4 ... odysseus
  7. 7.
    kendimi kurbanlık dana gibi görmediğimden kimsenin beni parasıyla satın alması gibi bir durum mümkün değil ey edepsiz yazar.

kendi kişiliğini gelip burada benimmiş gibi anlatman da son derece manidar doğrusu.

açmış olduğun (bkz: 25 yaşında erkek 67 yaşında kadın iliskisi) başlığında da görmüş olduğumuz gibi ne kadar ucuz bir kişilik olduğunu trollük yapıyorum maksadıyla göstermiş olman da beni son derece üzdü.

burası ne senin gibi danaları ağırlayacak ahır, ne de köy.

boşuna yırtma kendini.
    12 -3 ... hamile taklidi yapan panda
  8. 8.
    Bu nicki beğendim eğer yeni nick alırsam "hamile taklidi yapan deli" olacak.
    3 -1 ... bilgisayar delisi
  9. 9.
    Hamile olmayan panda?
    ... bilgisiz zeki
  10. 10.
    --spoiler--

burası ne senin gibi danaları ağırlayacak ahır, ne de köy.

--spoiler--

hem taklitçi hem de komik bir panda yazarı. *
    3 ... bedreddin