ilginç bir vaka.
allah akıl fikir versin.

https://twitter.com/vaziy...tatus/1250442847515443200
https://www.enkocaeli.com...larini-ofkelendiren-video
Recep ağanın ibanına iki asgari ücret bağışlamıştır.
Sana su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim. Amk terbiyesiz haysiyetsiz köpeği.
halk arasındaki adı çomar olan yaşam formudur. buna sorsan ispanyaya ingiltereye cumhurbaşkanlığı forsu ile giden yardımları ve zabıtaların yaşlılara dağıttığı yardımları "cumhurbaşkanımızın çok selamı var" dedikten sonra teslim etmesini deli gibi alkışlıyordur. beyin fakiri yalakalar.
iyi parti burada hatalıdır hiç kimse kusura bakmasın. Tiktok kullanan birine günahımı bile vermem ben.

Yardım kolilerinin dağıtılacağı ihtiyaç sahiplerini tesbit etmek çok mu zor?
ak çomar nedir ? nasıl olur ? sorunsalı

neden aldın ?

hiç değilse akabe gibi hazinenin parasıyla kutu yollayıp

üzerine ben yolladım ayağına kendi resmini basan recep kolisi değil.

beğenmediysen almasaydın.

hemen geri yolla belki ihtiyaci olan birine gider.
kaloriferli evde oturup gıda kolisi almak. absürt dizi gibi.
Tiktokcu'dan ne bekliyorsunuz ki.
bu kadın oksijen tüketiyor. israfa bak!
Kanım çekildi resmen. iyi parti senin ideolojine uymuyorsa o koliyi almaz ihtiyacım yok teşekkür ederim derdin. Alıp da bir de cümle bile kuramadan yırtmak hakaret etmek nedir ya?
Edepsiz kadın bunlara yardım etmek yanlış zaten, bırakın açlıktan ölsünler.
hahahahahah oğlum siz şu seviyedeki aşüfteleri ciddiye mi alıyorsunuz sahi?

daha ne olduğuna karar verememiş, konuşma zaten tam anlamıyla varoş.

henüz kendisi çocuk ama yanında da büyüttüğü bir çocuk var. hayırdır falan diyor, sen hayırdır? reşit değilken azmışsın da kocaya kaçmışsın gibi bir tipin var.

beyin.dll bulunamadı.

edit: bilgi satırından zekâ tespiti yapılabilecek bir laz.

O bir Prens&Prenses Annesi..☝️TAKiP
LAZKIZI

profil linki:

https://www.tiktok.com/@i...147063557&source=h5_m
Yıllardır Devletin gönderdiği makarnayı hüpletip, kömürüyle ısınan ikranur'un, nasıl olduysa bu durumu birden onur meselesi yapma hadisesidir.
Güldürmüştür!

Koliden farklı bir resim çıksaydı, görün ikranur' un eğilip bükülmelerini, dua etmelerini, minnet oluşunu...
işte bu yüzden sinir bozuyorsunuz ikranur, samimi olmadığınız, vicdanınızı top yapıp klozete attığınız için!

O koliyi iadet et ikranur, sen değil, yüreği kurum bağlamamış bir insan nasiplensin bebeyim!
Haklı kızdır, kudurmayın. Evet.
'hayırdır' kelimesinden başka bu hayatta hiç bir şey öğrenmemiş beyinsizdir.

hata sende değil seni insan yerine koyup o koliyi gönderenlerde, gerçi göndermeseler bu sefer de neden göndermiyorlar dersiniz yani iki ucu boklu değneksiniz.

komşusundan borç para alıp, markette alacak bir şey bulamayınca luppo alan adama gönderin bunun kolisini.

çok güzel rezil ettin kendini aferin.
Yav tik tok çıktı amk.
(bkz: midem bulandı kapattım)
Çok ihtiyacın yoksa neden aldın demezler mi adama cringe queen apla?

Git geri ver nankör olmayan insanlar faydalansın.

Sıçvepis de verin aplaya.
onu da bulamayacaksın böyle gidersen. allah'a havale !

cahillik zor be !

elizebeth'in manevi kızı ya .
akp yıllarca devletin kasasından koli, kömür gönderdi. üzerlerinde de hep ya ak parti ya recep tayyip erdoğan yazıyordu. bunlar sanki bizim vergilerimizden yapılmıyormuşçasına, köpeğin kemik veren sahibine tapındığı gibi taptınız şahsına. o şahıs ülke ekonomisinin içine etti. gini katsayısının ırzına geçti. toplumu kamplaştırdı. tüm kutsalları kullandı. ülkeyi şahsî malı, milleti marabasına çevirdi. ve siz hâlâ kasabına âşık koyunlarsınız.

bu ahvâlde bir siyasî parti, bu zor günlerde insanların çektikleri zorluklara bir nebze de olsa merhem olmak için kendi kasasından erzak dağıtıyor. ve aynı koyunlar burun kıvırıyorlar. koyun falan değilsiniz siz, akrepsiniz. dereyi sırtında geçtiği kurbağayı sokup onu da kendisini de öldüren akrep.
iyi partiyi sevmem, ama bırakın ölsün şunlar aq. izlerken yüz felci geçirdim.
Çok sinir bozucu bir video.
Madem ihtiyacın yok niye alıyorsun.
gayet güzel bir tepki koymuştur.

iki biraya domalanlar bir koliye davasını satmayanları anlayamazlar.
Bu tiktokçu Çomar bile değil aq. Çomar dediğin ekmek verene hırlamaz bu bambaşka bi tür.
Dişi çomardır.

ihtiyacın yoksa geri çevirirsin ki ihtiyacı olan birine gitsin. Olmadı, kendin verirsin.

Ebleh bir organizma olduğu için kutunun devletten geldiğini sanıyor. Gizli güçler fotoğrafları koymuş kutuya... Baaak işte büyük resim böyle çözülür..
(bkz: https://m.youtube.com/watch?v=W6rHU6JDJpQ)