bugün

bir şarkı attığınızda kütüphanenin bütün şarkılarını ipod'unuza atan gerzeklik ötesi bir program. hayır, ben ablamın şarkılarını ipod'uma atmak zorunda mıyım veya ablam benim şarkılarımı iphone'una atmak zorunda mı?
beklenen dev güncellemesi hizmete sunulmuştur.
yok yok, kesinlikle windows'tan nefret ediyor, onla çalışmayı hiç istemiyor ve bunu da o kadar çok belli ediyor ki!

ios5'i 20 dakikada yükledi, "uygulamalarımın back-up'ını al tatlım" dediğim de ise windows'la kan uyuşmazlığından mıdır nedir, sürekli hata mesajı verdi, kapandı, küstü, trip yaptı!

üfff illa mac air mi alalım canım benim? hadi back-up'ını yap ve iphone abini de ios5'e yükselt artık eee bir zahmet!
surekli sorun yaratmasiyla insani delirten i pod seysi. zune bin kat daha iyidir lakin ki windows surumlu smartphone lar turkiyeye gelmelidir once.
iphone mp3 atarken kullanmaktan dahi nefret edilen bildiğimiz sığır.
bi update yaparken iyi çalışır ki update olayındada ayda yılda 1 ihtiyacınız olacağı için genel olarak uzak durulası program.

programın kendi update i geldiğindede zırt pırt "güncelleyim mi abi?" diye rahatsız eder. güncelleme canım , istemiyorum dersiniz. bir zaman sonra yine ve tam da bir oyundayken tekrar sorar. sonra tekrar... sonra tekrar... hayır silicem , ama sildiğim zamanda 1 senedir stabil olmayan , bu yüzdende yüklemediğim ios 5 , stabil hale gelicek. (bkz: murphy kanunları)

mp3 atarken bu sığır yerine copy trans manager isimli programı kullanırsanız 1 dakikadan kısa sürede takır takır mp3 lerinizi atabilirsiniz.
türkçesi çıkmış olan mp3 dinleme yazılımı.
10.6 sürümü 75mb olan program kendisi kaç mb? amk zaten.
iphone a müzik tüklemek için indirdiğim daha ardından güncellemeye bastığım ve i phone mun bozulmasına neden olan uygulama nasıl bir iş aklım almıyor!
Androidli tabletime 2 dakkada attigim dosyalarin kopyalarini ipadime 2 saatte atmama sebep olan, insani teknolojiden sogutan yazilim.
usb 2.0 üzerinden 3400 parçayı iphone a 6 dakikada atabilen uygulama. iphone un ve dolayısıyla ipad ipod itouch vs. yani idevice ların hayat damarı uygulama. restore güncelleme yedekleme uygulama indirme vs. içinde barındırır. harika bir müzik dinleme programı. özellikle iphone unuzda albüm kapaklarını arasında kayarak geçiş yapmayı seviyorsanız, itunes daki albüm kapakları görünümü oldukça hoşunuza gidecektir.

3 yıldır kullandığım müzik çalar.
sinir oldugum programdir. ipodu itici yapan tek özellgidir.
allahın belası bir yazılımdır.
bünyesinde zilyon tane radyo kanalı barındıran video - müzik oynatıcısı. sırf o radyolara erişim için bile edinilir.

ayrıca şunu farkettim; karışık halde bulunan parçaları shuffle yapınca tarz sırasına göre akıllıca açıyor bu. diyelim ki itunes u açtım rihanna'ya tıkladım, tutup ardından jazz a geçmiyo adam. pop başka bi şarkı çalıyor. bu da insan modunun yalama olmasını engelliyor işte. * mis gibi.
müzik dinlemek için en iyi yazılımdır. müzikleri karıştırmakta bir eksikliği olsada en iyisidir.
kullanıcı düşmanı olan orta çağ uygulaması.

arkadaş hani insan kullandıkça pratik kazanır hız kazanır falan diyemiyorum. 1 senedir bunla haşırneşirim hala ama hala anlamıyorum kendisini.

iphone a müzik atarken falan işiniz düştümü zaten ayvayı yediniz. zil sesi değiştirmem gerekti geçenlerde allahım resmen savaştık kendisiyle. müziklerimin yarısını sildi ama galibiyet benim oldu.
Phone drive app sinin hayatimiza girmesi ile unuttugumuz programdir.
bir tek bende mi yapıyor bu ipneliği bilmiyorum ama bu arkadaş benim internetten indirdiğim müzikleri siliyor arkadaş.
kardeşim benden önce ıpod'a atıyor siliyor ipne.kota mota bırakmadı iliğimi sömürdü bu huyu yüzünden.
bir zil sesi değiştirmek için bile en az yarım saati alan rahat yatama inşallah steve dedirten lanet ötesi bir uygulama.
bir şarkı atmak veya bir resim atmak için bile 1 saat uğraştıran,koskoca appleın şarj aletini kısa yapmasından sonraki en büyük gıcıklığı.Bir program ancak bu kadar kullanışsız olur.
bilgisayara format attıktan sonra telefonun içindeki şarkıları ve diğer zımbırtıları silmeden telefona nasıl yeni şarkı, program atacağımı bilemediğim program.

bilenler özel mesajla ulaşabilir.
hakkında hiçbirşey bilmediğim, yazarlardan yardım istediğim hede.

not: yardımcı olan yazar kişilere teşekkürler.
her bilgisayarı kastığını gözlediğim programdır. gariptir. çok da kullanışlı değildir. radyoları harikadır ama.
ya arkadaş millet geri zekalı demesin diye kimselere kullanamıyorum diyemedim ama kullanamıyorum ben bunu. öyle telefonda ne müzik en bir şey saf gibi youtube kullanıyorum müzik için. bir allahın kulu el atsa da şarkı video falan indirebilsem.
11. versiyonuyla arayüzünü epeyce değiştirmiş olan apple programı. ipod ve iphone'un can damarı olan program aynı zamanda. güzel bir tasarım değişikliği olmuş bu arada. mini player falan.

edit: diken bey'in uyarısıyla cahilliğimi gördüm, mini player bir asırdır varmış ama yine de epey değişiklik var işte, anlayın artık.
Ipad ve iphone icin remote programi da yenilenen program. Arayuz olayi hos olmus.