bugün

aradığın aşk yanı başında sloganını kullanan bu günlerde reklamları dönen arkadaşlık sitesi http://www.istanbul.net
(bkz: semte göre arama yapmak)

şimdi efenim burda kısmet aramıyorum! bence siz de aramayın!(aylık 10 milyona ne kısmeti canım!!) hem burada bulduğunuz insanla evlenseniz paranoyalar peşinizi bırakmaz, evden interneti kaldırmak çözüm değil ki canım! (bkz: demo-krasi!) şöyle bi bakındım da cinsel uyum peşinde kapalı arkadaşlar, egosu stratosfer civarına yükselmiş zat-ı muhteremler, reel hayatta (bkz: tutunamayanlar) sanalda küsuratlı sallayım da attığım belli olmasın diyenler! evet mizanpaja uygun olsun bari site yönetimini kızdırmayalım! işbu yukarıdakiler uzak dursun; kimler gelsin peki? 2 adet lay ve 1 adet de lomu biraraya getirebilirim diyenler,merdivenden çıkarken sakız çiğneyebilenler!Okumuş olsun canım tabii bir de,eğitim şart malum! para da kazansın tabii,e madem arkadaş olacaz alman usulü ehhee,unutmayalım arkadaşlar burası arkadaş sitesi gayrıresmi evlendirme dairesi değil! Hmm bu siteyi sevenler sanal sözlükleride sevdi(de ayrı olacaktı di mi!) aman canım kim takıyor ki burda bunları hem benimkide laf-ü güzaf!
içerisinde onlarca güzel kız vardır. insan sorar kendi kendine bu kadar güzel kızların burada ne işi var. ellerini sallasalar ellisi. genelde yurdum abazanlarına hitap eden bu sitede güzel kızların fake olduğunu düşünmekteyim.
arkadaşların gazına gelip üye olunur.
(bkz: wherever i may roam) dan sözler profile yazılır.
50 yaşında bir amca sözlerin beni anlatıyor çok duygusalsın güzel bayan diye mesaj yazar. dumura uğrar james mi lan bu amca dersin. kafan karışır. işte o sözler...

and my ties are severed clean
the less i have the more i gain
off the beaten path i reign
rover wanderer
nomad vagabond
call me what you will
timsah.com üzerinden izlenen videoların üzerinde reklamı çıkan saçma sapan site.
bugün girdiğim bir alışveriş merkezinin pisuvarlarında reklamları olan arkadaşlık sitesi.

sadece erkeklerden para almasıyla malaklık rekoru kırmaktadırlar. demek ki memlekette enayi herif bol ki çatır çatır reklam veriyorlar.
istanbul'un kültür-sanat-vs sitesidir aynı zamanda..

http://www.istanbul.net.tr
sözde arkadaşlık sitesidir. etrafımdaki birkaç davulun "üye ol kanka, bak millet neler düşürüyor." diye beni üye ettirdikleri yer. böyle şeylere hiç güvenmediğimden mütevellit profillerin %99'unun fake olduğunu düşünüyorum. hadi bakalım bir hafta deneyeceğim, tecrübelerimi buralara aktarırım.

edit:

bana yara bandini imzalatan adam kelp demiş
iltifatı bu sözde zahirdir
maliki mezhebim benim zira
itikadımca kelp yara bandini imzalatan adamdır.

edit2:

fake profiller kaynıyor lan. değil bir hafta 12 saat bile dayanamadım sildim profili. uzak durun mümkün mertebe buradan.
"üye ol kanka, bak millet neler düşürüyor."

zihniyetinde kişilerin üye olduğu yer. anla işte.
Bi' aralar ki popülerliğini kaybetmiş olan sıradan vasat sözde arkadaşlık sitesi.
gerçek üye olanların yanında fake üyelerin cirit attığı yegane arkadaşlık sitesidir.Fıstık gibi kızların fotograflarından oluşan fake profiller aylardır online duruyor.
Siteyle ilgili izlenimlerimi aktarayım üye olacak arkadaşlar dikkat etsinler.
Öncelikle içerik olarak mamba.ru ya benZiyor.Lakin diğer siteler gibi üye oldugunuzda kızların mesaj yağdırıp gold üyeliğe geçtiğinizde kimsenin yazmadığı bir site değil.
gerçek üyeler var ama 100 üye de 5-10 kişiyi geçmez,hatta kendi semtimden arama yaptım bazı kız ve erkek arkadaşlarıma rastladım bile.
Sitede şöyle bir özellik var birisi profilinize dahi baksa listenizde görünüyor.Bir günde yüze yakın kıza gayet seviyeli bir şekilde merhaba dediğim halde bırakın mesajıma cevap vermeyi profilime dahi bakmamışlar.Neticede çirkinim veya yakışıklıyım netice de birisi size merhaba derse kim len bu deyip bir profiline bakarsınız.Bununla birlikte birine mesaj attığınızda onu okudugunu bile anlayabileceğiniz bir ayrıştırma metodu var okunmamış giden mesajları göster diyorsunuz gösteriyor ve bütün popüler üyeler tek bir mesajımı dahi okumamış buyrun burdan yakın.Bu sebepten kimse profilime bakmayınca mesajlarımı okumayınca ve o tatlı kızlar aylardır hergün online oluyorsa büyük kısmı fake demektir.Bana cevap yazmazsın ama mesajımı okursun profilime bakarsın.
Üye olurken dikkatli olun bunu göze alın 100 de 5 şansınız var ,işte böyle bir sitedir.
tanım : keriz sikerteci.

fak badi , evlilik düşünen sözde hanım kızlarımızdan oluşan , keriz erkekleri * sahte hatun profilleriyle ağına düşürmeye çalışan , zavallı bir site.

dışarı çıkın ,gezin , tozun. inanın , bu şekilde birini tanıma ihtimali daha yüksek.
güncel Önemli Başlıklar