-efendim bu sefer size bir belediye baskanlıgı hediye edelim.
-nasıl yani?
-basbaya hediye edecegiz iste.
-?????

secimler yapılır ama itiraz edilir yapılana bir anlam verilemez derken yeniden secim yapılır.

-nasıl hediyemizi begendiniz mi?
-ama ben zaten kazanmıstım.
-olur mu efendim biz düsündük tasındık biz ki koskoca iktidar partisiyiz ne demek bu kadar az farkla hediye mi verilir dedik size 890.000 oy farklı yeni secim yaptık umarım begenmissinizdir.
bu cömertliği inşaallah bir daha ki genel seçimde de görürüz. sarayda kırılmayan koltuklarda var oraya oturur makam hediye edilen abimiz.
akp milletvekili bülent turan ifadesi

https://tr.sputniknews.co...s://t.co/tYoJw4r1in?amp=1

he yav he ! 800.000 farkı da nenem yediydi zaten .

edit : bana güya laf sokan değişik , cevap veremeyince sus da cahilliğin belli olmasın bari.
c. başkanlığı seçimi tekrar yapılsın

recayi kazanamaz

net.
(bkz: tamam)
o zaman niye kanırta kanırta kazandı. zevk mi alıyorsunuz?
kazanmasını da bilmiyorsunuz kaybetmesini de. 13.000 farkla seçim mi kazanılırmış diyenlerin halleri geçiniz ! seçim bir oyla da kazanılıyor heberiniz olsun.
Anlamadım 800 bin seçmen mi hediye etmişler.
YaZıyı okuyanlar belki dikkat etmiştir.

“FETÖ'cü olan 15-20 milletvekili gitti biz daha da kenetlendik. Benim hiçbir endişem yok.”
Demiş.

Sanırım partiyle ilişiği kesilenlerden bahsediyor. Yoksa bizim mi haberimiz yok.
Kendilerini öyle teselli ediyorlar.
Avunma yöntemleri. Yemezler.
Yandaşlarınıza bir sürü şeyler hediye ettiğiniz için olabilirmi.
Belediyeye çok sayida araç kiralatmak gibi.
iMAMOĞLU' NUN DOĞUM GÜNÜ MÜYMÜŞ ya da babalar günü falan. neden hediye etmişler ?
cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 11 milyon fark yiyenler fark kelimesini pislik ağızlarına almasınlar bir zahmet !

yüzsüz herifler .

800 binle belediye kazanmış da onunla seviniyor garibim !