bugün

erkek ise en şanslı, bayan ise en bahtsız kişidir.*
düştüğü adada başını sokacak yeri hazır olan insandır.**
hayatta kalma mücadelesi vermeye başlayamadan sevişmekten ölmesi muhtemel olan insandır.
moronlaşma sürecine girmiştir. ee körle yatan şaşı kalkar.
ergen ise milli, gay ise erkek, kız ise lez olacak kişidir.
kısa sürede çoğalır ve göz açıp kapayıncaya kadar bir kabile reisi oluverir oralarda. bu insan erkekse eğer. iyi bir fantezi.
düşünülenin aksine o kadar da şanslı olmayacak kişidir. zira paris hilton kişisi giderek daha da kaşar bir hal almakta hatta artık eskiyip banu alkan'ımsı bir havaya bürünmektedir. fekat bir megan fox düşse düşeş düşer yeminle. *
eğer erkekse bu insan, işlevlerinde de bir problem yoksa ve de en önemlisi yanında bir adet video kamerası varsa, adadan kurtulmaları halinde dünyanın en şanslı adamıdır. dünyanın şöhretine kavuşur ve paranın da kralını kazanır.*
iğrenç bir mahlukatla bir adayı paylaşmak zorunluluğunda olan insandır. vay o insanın haline...
paris hilton'u bot yaparim, isli bir adaya kadar yuzdururum, demek istedigim durumdur.
ıssız adaya düşen erkeği bir maymun, şempanze, goril, vb. hayvanatla aldatması muhtemeldir.
(bkz: o insan olamaz)* *
şanssız insandır. zira düşene bir tekme de paris hilton atabilir. o kadın ne yapsa yeridir.
ıssız adanın nüfusunun artacağına delalettir.

(bkz: olsa da yesek)
kadın veya erkek fark etmeden kesinlikle paris hiltonla sevişecek insandır. bu iş tutma olayı deneysel olarakta kalabilir.
istediği üç şeyden biri kamera olan insandır.
talihsiz olan versiyonu için
(bkz: ıssız adaya birtek donla düşen insan)
parisin makyaj mazemeleri yanında değilse kabusa dönüşücek işlemdir.*
issiz adayla paris'te hilton oteline dusen insandan biraz daha sanslidir. urfa da hilton var da biz mi kalmadik.
sol eliyle düşünen adam ın çok sofistike fikri.
paris'le birlikte başrolü paylaştığı videosu adadan kurtulmadan youtube'a düşecek insandır.
hayatın ne kadar boktan olduğunu kesinlikle anlayacak olan insandır.

şimdi bu eleman düştü adaya diyelim, bir bakıyor ve ne görsün yıllar yılı ecnebi kanallarında seyrettiği, uğruna her ay boxer aldığı, bilgisayarı onun erotik fotolarıyla doldurduğu hatun yanıbaşında. üstelik ıssız bir ada. hatun elamana da muhtaç mı muhtaç yani. artık babası da o kocası da o..

elaman ilk gece önce bi kendi kendine boşalır. artık mastürbasyon mu yapar, kamyon mu devrilir bilinmez. bunun yegane nedeni ise ilk gün, paris'in balık avlarken ve mango toplarken ki verdiği freekick lerden ibaretdir. kanımca tabi.

paris hilton bu, ilk gün verecek değil ya herifin tekine. günler geçer , iyice kaynaşılır tabi. şimdi verebilirim der paris, napalım elimde bir bu bi de tuhaf mı tuhaf salatalıktan bozma meyveler var. verir. şşttt. kanımca.

neyse artık, elli kollu, bacaklı omuzlu olunmuştur. her gün mü her gün. eleman artık bıkar tabi. kanımca.

paris hilton da olsa , -.mcık .mcıktır- , der. "vay be" der.

"bu hatunu becersem ölmezdim diye düşünürdüm.

lakin 488 gün geçti hala bu adadayım".

napacam lan ben. kaldım burda. * * *
(bkz: issiz adaya paris hiltonla dusen insan)