bugün

hoşgelip, hoşbulduğunu umduğumuz 5. nesil yazar.
sözlüğün en güzel nickine sahip yazar kişisi. hoşgelmiş.
baştan söyleyeyim fake nickim falan değil tanımam etmem de. hoş gelmiştir. ama burda hatayı ben yapmışım nickin telif hakkını almadım sayısı çoğaldı tabi neyse... benimle karıştırılmasın da.
yeni bir yazar arkadaşımızdır ilgi ile izleyeceğiz gibi görünüyor. * *
derin bir nick'e sahip * yazardır.
beyniyle sag elinin tirnaklarini kesen yazar.
#2997935 adamligi kuskulu yazar.
az önce nick altıma entry giren canım kardeşim, yazar arkadaş.
nick altıma on birinci entryi girmiş yazar.
emeğe saygı duyan yazardır.
yüksek merciilerde tanıdığı olan yazardır kanımca. hem 5. nesil olacaksın hem de dakikasında nick altında 15* entry'n olacak.*
(bkz: olacak iş değil)
(#3100048) numaralı entrynin ikinci bakınızıyla koltuktan düşürmüş yazardır. * *
internet problemi yasayan her üç insandan biri.
nick altıma ilk entryi girmiş nesildaş yazar. hoşbulduk.
sol eliyle düşünüyorsa sağ eliyle neler yaptığını düşünmek bile istemediğim yazar.*
sağlam yazdığına şahit olmanın sevindirici olduğu yazar. muhallebi kıvamında insan. adam olcak kişi nickinden belli olur misali * * iyi yazıyor.
(bkz: #3109749) nolu entrysiyle beni benden almış yazar. * *
kardeşimdir. müslüman müslümanın kardeşidir. gavurlara karşı sırt sırta entry girdiğim üstadım. güzel ruh, dindar arkadaşım. hoşgeldin.
sabahın kör saatlerinde sözlük için ukte doldurup tanım giren bilinçli yazar.
(bkz: uktedan)
nesildaş bir yazardır. hoşgelmiştir.
adam işte bildiğin adam. hangi eliyle veya neresiyle düşündüğü önemli değil. ne kadar az tanısam da dostluk kavramının bilincinde olduğunu anladığım bir insan. tanımam adını bile bilmem, ama borç paraya ihtiyacım olsa herhalde ilk ondan isterdim.
en yaratıcı nickin kendimde olduğunu sanardım. * ama bu herif aşmış. kutladım, kutsadım.
silik olduğunu görüp şok olduğum abim. bu denli uzlaşmacı, tartışmayı sevmeyen, muhabbetini eksik etmeyen bir yazarın ne diye silindiğini merak ediyorum cidden.
çevresinde sevilen sayılan bir silik.