bugün

Savunmasız insanları çocukları kadınları öldüren israil deki Atatürk büstüdür. Dünyada barış gibi birşeyler yazıyor.

görsel
Çok ilginçtir.
Ar*plara göre ehveni şer, araplardan daha adam olabildiklerini gösteren durumlardan biridir.
Ar*plar atatürkün fikirlerinden biraz feyz alsalardı, bugünkü durumları biraz bir şeye benzeyebilirdi.
Atatürk’ün dünyada 16 ülkede büstü vardır.

120 caddeye de ismi verilmiştir.

Düşünsenize bu lideri onun topraklarında yaşayıp sevmeyecek kadar or. Çocuğu olanlar var.
Orospu çocuğu Araplar koymadıkça ülkelerine öyle büstler adam olamazlar gelen siker giden siker.
dünya lideri olmanın getirdiği bir durumdur...
Atatürk kalksa "ben filistini destekliyorum" dese "Senden ata olmaz, zaten bizim atamız ismet inönü'ydü" der bunlar.
2008'de açılmış, türk konsolosu da açılış törenine katılmış. 2008'de başbakan kimdi ya. dikkat dağıldı ya, çıkaramadım birden. şu soldaki yakışıklıydı sanki:
görsel
bazılarındaki gelişmişlik algısını net biçimde gösteren büsttür. hiç bir şey yapamadığı için ancak ülkesinin kurucu liderinin yer aldığı, başka ülkelerdeki cadde isimlerine ve büstlere bakarak kendisi ile gurur duyan bir kitle var. bizim ülkemizde milyonlarca var o büstten ve bütün dünyanın gözü önünde masum insanları katleden bir ülkenin sırf bu büste yer verdiği için adam yerine konması ve buna gerek duymayanların tu kaka yapıldığı bir anlayış var. ben bu yorumlarda beyin göremedim. beynin yok ama büstün var. ne güzel.

israil ülkesini büstlerle donatsa, bütün caddelerinin isimlerini Atatürk caddesi yapsa yine de adam olamaz. insan olmayan adam olamaz çünkü.

--spoiler--
ar*plara göre ehveni şer, araplardan daha adam olabildiklerini gösteren durumlardan biridir.
--spoiler--

--spoiler--
orospu çocuğu araplar koymadıkça ülkelerine öyle büstler adam olamazlar gelen siker giden siker.
--spoiler--