1. 53.
    ismek ibb ye baglı kurumdur. adamlar işçi çıkarmak ve işleri sekteye uğratmakla meşgul oldukları için eskiden memnunlukları dile getirenler artık kalmamış anlaşılan. Herşey çok güzel oluyor değil mı.
    Daha durun, tek gayesi ögrencilere para yardımı yapan vakıfların önünü de kesildi bakalım daha bu tür şikayetler zamanla nasıl artacak seyredin.
    3 ... desifreleyici
  2. 52.
    aradığım her programı bulamıyorum, uzaktan eğitime tüm programlar dahil mi bilmiyorum. kafamı karmakarışık ettin ismek, bu yıl seni hiç sevmedim!
    4 ... canverenpervaneler
  3. 51.
    imamogli bu konuda çok yanliş yaptin uşağum dedirtti.

Hayır ne anlamsız ne manasız bir şey bu ya, tek güne indirmek ne allasen. Sistemle beraber biz de çöktük.
    5 -1 ... winxmusa
  4. 50.
    Bu yıl ciddi anlamda hayal kırıklığına uğratmıştır. Abi yıl boyu kayıt alan sistemi 1 haftaya düşürmek nedir ya gerçekten? 1 günde ön kayıt yaptın yaptın, yapamadın seneyi bekle! Zaten kontenjanların da içine edilmiş. 15 kontenjana 130 başvuru var. Ulan belediyenin en beğendiğim icraatlarından birisi şu ismek. Metroya bile bu kadar sevenmedim. Bu yıl tam bir hayal kırıklığına uğrattı beni. Semtimizdeki Bir çok program kapanmış. En yakını 20 km uzağa gitti. Drama ve belgesel fotoğrafçılığına gidecektim, ikisi de kapandı. Tam bir fiyasko. Siyasi muhaliflik yapmak için söylemiyorum. Zaten imamoğlu'na muhalif birisi de değilim. Bu iş güzel olmadı başkan.
    3 ... sairceketli
  5. 49.
    imamoğlu ne yapıyorsa doğrudur. her şey çok güzel olacak. nemalanamayanlar yine ortaya çıkmış.
    3 -4 ... bay efendi
  6. 48.
    Sene boyunca kayıt alan kurslar sadece tek gün kayıt açmış. Imamoglu farkıyla. Ne istediyse ismekten bu kadar.

Ayrıca çok yoğun olacak branşlardan bile bir iki tane kurs açılmış 20 kişilik kontenjana 100 kişi başvurmuş. Bravo.
    6 -2 ... keyfinizinkahyasi
  7. 47.
    ekrem içine etmiştir. (bkz: nasıl güzel mi böyle)
    5 -4 ... kemalist tokatlayan
  8. 46.
    Muhatabı direk ibb olan ismek. Herşey çok güzel oluyor girilen entry lerden belli. ideoloji kampları yakında devreye girer, ve malum kesimin eksilemesi o yüzden. Eleştiriyi hayatta kabul etmezler.
    3 ... desifreleyici
  9. 45.
    geçen yıl bilgisayar işletmenliği kursunu bitirerek sertifikamı aldığım şubeden, bu sene yabancı dil için bugün gittiğim şubenin hizmet vermeyeceğini öğrendiğim kurum. sebebi neydi ki. diye de sormadım görevliye gerçi. bulunduğum muhitte sadece bir tane ismek açık olacakmış. ve branş kayıtları da günlere bölünmüş.
    12 -1 ... en asaletli duygularin adami
  10. 44.
    300'den fazla branşı iptal etmişler.

Allah belanızı versin.

Edit: niye eksilediniz lan a.a.ızı g.t.nden s.k.yim
    6 -3 ... iyneci bey