bugün

kürt gençlerinin bırakın onu dövmek yanına dahi yaklaşmaya cesaret edemeyeceği aslan oğlu aslan.
83 doğumlu, tek başına onlarca polisi ve kürdü ekarte ederek sabık ex başkanın ağzını burnunu kırmıştır. helal olsun...
koçtur o koç...
(bkz: kürtlerin karadeniz kıyılarında barınamamaları)
milliyetçilik ilkesinin en çok benimsendiği karadeniz bölgesinden bir güzel insanımızdır. faşist olarak görülmemesi gereken sadece milli duyguları kabarmış ve karadeniz insanının tez canlılığıyla doğru ve güldürücü bir girişimde bulunmuştur sadece.
candır, ciğerdir. (bkz: ailecek seviyoruz)
Arada belgesellerde gördüğüm şahsiyettir..discovery e çıkmıştı bir ara sanki..
ogün samast gibi bir gerizekalıyı adam edeceklerine böyle delikanlıları adam etsinler. en azından bu adam, arkasına şehit ailelerinin yüreğini alıpta o gazla yapmıştır saldırısını. peki ya diğeri?
popülistlerin yeni kahramanıdır. hadi beyaz bere takıp sevmediğimiz insanların burnunu kıralım. gözümüzde büyütüp, böyle insanlara ihtiyacımız olduğunu söyleyelim, anlamaya çalışarak değil de birbirimize küfrederek sonuca varalım. hadi hadi böyle insanlar yaratalım, daha sonra dünya basınında rezilliğiyle dalga geçilen bir türk gördüğümüz zaman bizden adam olmaz diyelim. biz alıştık artık bunlara.
alnından öpülesi insandır.
faşistin, faşiste şiddet uygulayabileceğini göstermiştir bize.
ahmet türk denen kürde dokunulmaz olmadığını anlatmıştır.
68 yaşındaki kalp piliyle yaşayan adama 3 adet yumruk savuran vicdan yoksunu işgüzar karadenizlidir. milliyetçiliğini dtp içinden konuşulabilecek belki de tek adama saldırarak göstermek istemiş; laik kemalistlerden ve faşistlerden aferin almayı başaran "karadeniz insanı" prototipine katkı sağlamıştır. patronuna da mikrofon tutmuşlar, kendisi de konuşmuş demiş ki: "kendisiyle gurur duyuyorum.." sonra da eklemiş: "burası türkiye cumhuriyeti. laik bir cumhuriyet.." seni gidi seniii..*
Annesi ve ailesindeki tüm dişiler en asil duyguların insanıdır. 60 küsür yaşındaki adama yumruk atacak kadar delikanlıdır. Ama 3 adet kürt gördüğünde kuyruğu kıstırıp kaçacak kadarda güdüktür.Ve en önemlisi sözlükteki yarrak kafalıların ve ogün samast tarzı dallamaların idolüdür. adım kadar eminim ki ulusal vatan değerlerinden bahsedip, yoldan geçen kadına bakıp, otuzbir çekecek kadar da değer sahibidir.
yurdumun güdülen insanlarından biridir. atıl kurt denince atılır böyleleri.
kendisi gibi patronu var.
http://www.habersahifesi....dirgana_destek_cikti.html
işte ahmet türk'ün sıfatı ;

http://www.facebook.com/p...45191&id=152307406505

(bkz: ağlama melis)
en güzel demoghratik tepkiyi vermiş olan insandır.
herkese anladığı dilden tepki vermek gerekliliğini bizlere göstermiş süper insandır.

ayrıca berlusconiye yumruk atılınca iyi, güzel demoghratik tepki ahmete atılınca faşistlik diyen maldır, alınıp satılacak eşyadır, hıyarın bayrak taşıyanıdır.
allahına gurban.
gadasını aldığım.

(bkz: karadenizli buraya 3 lü çektir ulu ya)
çok seri yumruklar sallıyor o kalabalıkta. karadeniz gibi biraz deli, biraz hoyrat, biraz gaddar, az biraz da demohratuk layuk.
kendisinin gerçekleştirdiği spesifik bir eylem üzerinden tanımlandığından, faşist olarak adlandırmak suçtur. bir daha tane tane söylüyorum, suçtur.

haybeden var zaten memlekette kanundur, nizamdır.

bu 'polis vatandaş elele, çiçek böcek, kelebek' pr'ını fazla mı ciddiye aldınız nedir?
herkes kendini devlet unsuru sanmaya başladı. sen sivilsin canım arkadaşım, bildiğin kemiksiz sivil. bırak tck'ya göre devlet tanımlasın adamın işlediği darp suçunu.

alayı bir acayipleşti memleketin, hayırlısı.

not: başlık taşınmış, entry formata uygun kalmasına rağmen alakasızın ağa babası olmuş. eski hali 'ahmet türk'e yumruk atan karadenizli' minvalinde bir şeylerdi.
türk'ün türkten başka dostu yoktur lafını doğrular niteliktedir.
çok matah bir şey yaptığı düşünülüyor bu arkadaşın. Peki kulp'taki, lice'deki, yüksekova'daki "karadenizli" ye, samsunlu'ya sor bakalım şimdi onların başına ne gelecek. Hani bir şeyler yazayım diye girdim, bir takım andavallara cevap yazayım diye bu uludağ sözlük o kadar laçka ve beyinsiz angutlardan oluşuyor ki, bu sözlüğün sahibi adına üzüldüm. Bir programda anlatıyordu "yok büro tuttuk, kurumsallaşıyoruz vs" hepsi iyi güzel de ismail'im peki arkana baktığında verdiğin tavizleri kendine yedirebilecek misin? "Ulan az da olsa kalite getirebilirdim aslında" diye vicdani bir muhasebeye girdiğinde kendine 10 üzerinden kaç vereceksin acaba?

Her neyse bir kaç söyleyeceğim var. Öncelikle unutulmasın 1. dünya savaşı da bir sırp milliyetçisinin bilmem ne prensini öldürmesiyle başlamıştı. Yani bu tepkiyi diyarbakır belediye başkanına, baydemir, yapsalar hiç üzülmem. Ne bileyim doğru değil ama üzülmem. Da 60 küsür yaşında, oğlu askerde bir babaya nasıl yaparsın? işine gelince "onlar bizler sıcak yatağımızda uyuyalım diye eksi bilmem kaç derecede nöbet bekliyorlar" demeyi biliyorsun ama. Hürriyet'te ve birkaç platformda "bu eylem bir milletin uyanışıdır" sessizliğin sesidir minvalinden yorumları gördüm -bu tarzda birkaç yazınsal "yığın" a burada da rastlanabilir- üzüldüm. Gerizekalı diyor ki taş atan çocuklar gibi demokratik bir tepki. Ulan andaval o çocuğa 15 sene hapis cezası veriliyor. Bu omurga milliyetçisi arkadaşa da versinler o zaman. Hayır haksız olanı kendine misal olarak belleyeceksen o zaman nerde kaldı senin "osmanlı hoşgörün" Sonra diyor ki "the pacific" dizisindekiler yalan dolan. Ulan gerizekalı 6-7 eylül olayları ne peki o zaman? Tabii o dizide kurtuluş savaşı dönemi anlatıldığından elde yeterli döküman, kanıt yok değil mi? Mevzu yakın tarihe gelince sus-pus oluyoruz her ne hikmetse.
(bkz: karadeniz isyandadır)

Meşhur olmuştur, reklam yapmıştır.
tahminen yaşları 16 yı geçmeyen, liseli ergen milliyetçileri sevindirmiş ve yeni kahramanları olmayı başarmıştır.

olum aptal mısınız nesiniz lan, nelere seviniyorsunuz, nelerle gurur duyuyorsunuz? kimin maşası olduğu belli olmayan adamın teki işte. bunu bile kahraman yaptınız, hakkında kendi çapınızda, saçma sapan entyrler giriyorsunuz. kimisi taşağını yemek istiyor, kimi elini öpmek istiyor, kimi kendisiyle sevişmek istiyor.

aferin bu kafayla devam edin.
darwin i bir kez daha haklı çıkartan.