bugün

sn. ince'yi sırtından vuran gazetecidir. samimiyetsizdir. kılıçdaroğlu'nun avukatıdır.
Son 24 dakikadır kendini haklı çıkarmaya çalışan gazeteci.

Tamam la tamam anladık amk.
Ağa bu adama kizanlarin devlet bilgisi sizdiran can dündara aşık olmaları da ilginç.
"bülbülün çektiği dili belasıdır" atasözü tam 12 den vurur.
medyanın içinde biri olarak gazeteciden dost olmaz düsturunun doğruluğunu teyit etmiş gazetecidir.
Bir chp li ve inceye oy vermiş biri olarak söylüyorum. Muharrem ince ismail küçükkayayı azarlamamlıydı ve trt muhabirlerini kovmamalıydı. Biz daha barışçıl kişiler istiyoruz.parmak sallayan Kızan değil sevgi gösteren. Yoksa tayyipten ne farkı kalır ki.
Seçim sonrası üstünü çizdiğim zât.
Yandaş olmuştur olmamıştır, ve ya en iyi ihtimalle düşüncesizlik yapmıştır, sonuçlarını kestirememiştir. Her ne olursa olsun özür dilemeli ve bir ergen gibi savunmaya geçerek daha da hataya bulaşmamalıydı. Koskoca cumhurbaşkanı adayı özür diledi, hata yaptım sms atmamalıydım, uslübüm doğru değildi. Sen ne demeye hala kendini haklı görüyorsun birader. Sevenlerini üzdü, kaybetti.
eskiden kaliteli köşe yazıları varken artık yancı olmuş gazetecidir. evet..

görsel
yakışıklıdır orası kesin.
iddia ettiği gibi tarafsız bir gazeteci olsa kimliğine olsa seçim gecesi yaptığı şeye bir kelime bile etmeyeceğim hatta arkasında duracağım kişi. fakat muhalif kişiliğinle öne çıkarak, muhalif çevrenle kendini tanıtarak ve bu yolda devam ederken yine bu şekilde program yaptığın esnada whatsapp konuşmasından -sırf muhalif olduğun için- cevap alabildiğin kişinin mesajını izinsiz yayınlayamazsın.

he bir de şu var eğer tarafsız bir gazeteci olsaydın yazsaydın recep tayyip erdoğana da whatsapptan. tarafsız olduğun için cevap verirdi onu paylaşırdın. ne güzel olurdu.

(bkz: bu soruyu erdoğana sorabilir misin)

edit:imla
Evet mesaj olayı.
izledik dinledik sevdik de yıllar içinde fakat bu son olay pek çok takipçisini kaybetmesine sebep oldu. Gerçekten iyi niyetle, seçim, canlı yayın telaşesi ile düşünmeden ince’nin mesajını okudun belki hadi biz salak Türk halkıyız ya inanalım buna bir özür dilese idin affedilebilirdi fakat sıvadın sen kardeşim kendi yüzüne gözüne sıvadın.
Hırsını alamadın bir de ona şaşarım. sen kimsin derler adama. %30un Cumhurbaşkanı bu biz öyle 10 milyonluk bir ülke falan değiliz 81 milyonluk bir ülkede %30 un desteklediği bir aday bu ne o twıtterda ben gasteciyim halkımla paylaşırım bilmem ne , biz ne zaman senin halkın olduk?, adını bile duymadığımız gazetecilerden aldığın destek mesajlarını paylaşman , kendini haklı çıkartmalara çalışman falan tam sıvadın sen.
Muharrem ince cevabını vermiş ve bir daha muhatap almamıştır . Ki çok ciddi tepkiler alıyor vatandaştan da.

Asla destekçisi olmayacağım rteye dahi bu yapılsa yine yapanın karşısında olurdum. Milyonlardan oy alan adamın kamuoyu açıklaması planını sen kimsin altı üstü sabah habercisi kalkıp rezil edecek. Danışmanı mısın sözcüsü mü partisinde sözü geçeni mi. Neyse en azından bunu da tanımış olduk.
seçim gecesi yaptığı malum hareketi gazetecilik olarak savunmakla 1. hatasını yapmıştır. yaptığı hatayı inatla savunmaya devam etmesi ise 2. hatasıdır. geçsin bu gazeteciyim, haberciyim o yüzden paylaştım ayaklarını. yaptığı şey etik değildir. dolayısıyla da o süreçte sıçmış sonrasında da yaptıklarıyla da sıvamıştır.

yaptığı şey en basit tanımıyla çakallıktır. bu şuna benzer zall bana bir mesaj atar ve bende bunu çıkar sözlüğe yazarım. sonra da zall bana senin yapacağın işi sikeyim der. ki haklı olur. cevap veremem. bunun sonucunda zall ne yapar? yetki alır, çaylak yapar, silik atar vs.

bir insan bir gecede bu denli değer kaybedebilir mi? evet kaybedebiliyormuş. en azından karakterini öğrenmiş oldu tüm siyasi partilere gönül vermiş olanlar.
Oldum olasi bu adamin samimiyeti, hareketleri hep yapmacik gelmistir bana.

Portakal gibi samimi, içten bir adam değil.
Geçen de yazdım gazetecelik adına o mesajı okudu. Burada sorun yok. Belki samimice atılan mesajı daha üstün körü anlatabilirdi. Doğrudan atılan özel mesajı aktarması biraz hoşuma gitmedi. Burada asıl sorunlu durum muharrem ince ile aşırı samimi olması. Hem muharrem ince hem de ismail küçükkaya meslekleri itibariyle bu kadar lakayt olmamalılardı. Muharrem ince de seçim gecesi yayında olan bir adama bu kadar özel bir mesaj atmasa olurdu. Muhtemelen morali bozuktu ince reis'in...

Neyse ezcümle; mesajı yayınladı diye kızılamaz kendisine. Adamın mesleği. Beni üzen kendisini gazetecelik ilkeleriyle savunacağına "muharrem ince benim arkadaşım mı ki", "rakı balık masasında mıyız" gibi garip cümlelerle kendisini küçük düşürmesi.
Haksız bir şekilde linç edilen gazeteci.
Bence verilen tepkileri hak eden gazeteci.

Amacı gazetecilik yapmak olsaydı arasında samimiyet olan bir cumhurbaşkanı adayına Mesaj atıp cevabı canlı yayında okumazdı.
Böyle mesajlar atabilecek kadar samimiyet var aralarında belli ki. Mesaj atıp canlı yayına bağlanmasını ister orada gazetecilik yapardı.

Masumca yapılmış bir hareket olduğuna inanmıyorum yaptığı şeyin.
şaşırtmamış şerefsiz kişiliktir. ne mal olduğunu seçim gecesi anlamıştık zaten. o yapıdaki bir adamdan her türlü pislik beklenir.
sevdigim ender gazetecilerdendir.
bir zaman akabeye yan yaptığını hatırlıyorum

karısını dövmüş dediler

a haber bazı yobaz kanallar haricinde

doğrulayan hiç bir şey yok

sözlük paralı ak troll tayfası sürekli sallıyor

durum bu kadar.
ismaile hiçbir sempatim yoktur. adam kazandı olayından önce de sevmezdim. ancak eşini tartakladıgı iddialarına zerre kadar inanmıyorum.
inandırıcı bir zorba yaratmak istiyorsanız bu jöle kıvamındaki sarışından baskasını bulmanız gerek.
En çok izlenen sabah programı. Geçen gün sonra verişinde en çok konuşulan olarak girmiş listeye.
Nasıl birisi iyimi kotümü taraflı yada tarafsız beni alakadar etmez ama sabah haberlerini keyifle izlettiriyor işinde iyi yani genel olarak değerlendirdiğimizde digerlerinden iyi.
Kendisinin her tavrı bana tiyatral ve büyük geliyor.hemen arkasından Fatih portakal gerçi o bundan bir tık daha sahici gözüküyor.ama ondada yüksek ego patlaması var.
ismail'e ne söylersen seni ifşalar tıpkı ince ye yaptığı gibi onu adam kazandı dedi o da tüm türkiye ye yaydı ya adam seni dost bildiğin den sana öyle yazmış zaten bir daha yazmam dedi ince.