bugün

Adam sözlükte bir şey olamayıp twitter' da troll olmuş. Sözlük sahabına da bakın hele.

buralar eskiden onurluydu.
göte göt demiştir.
karhanesi iyi çalışandır. bu saatte bile.
Boş yazar, donuzla geç.
tarihle popüler medyadan haberdar olanların değil de gerçekten ilgilenenlerin bildiklerini söylemiştir. Tarihte ideolojik kaygılar türkiyenin tarih alanındaki en büyük problemi. Tarihe gönül vermiş insanlar ilber ortaylıya zaten iyi bir tarihçi demezler diyemezler.
bir adet kurucu moderatör.
para babası.
sözlüğü umursamayan kişi.
kurdum beyler ben kaçar modunda oradan oraya avare takılan bir tip.
istanbul da ofiste takılıyormuşsun diyorlar.
bak ayıp ama.

edit: tekstil mühendisi olup para bulamayınca buraya atlamıştir.
ben serkan inci'yle aynı sokakta yürümem, adam hem tv programı yapıyor, hem de söyleşi yapacakmış ona davet ediyor vay amk.

tanım: uludağ sözlük kurucusudur.
Bir web sitesi sahibinin etkinlik düzenleyip sosyal medyada algı savaşı, sosyal medyada dezenformasyon, sosyal medyanın siyasi kimliklerin gelişimine etkisi gibi konuları konuşacağına sayesinde şahit olduğumuz şahıs.

Herhangi bir iletişim bilimcisi akademisyen şu afişteki şeyleri görse diplomasını yırtar amk. Bu kadar akademik konuları konuşmak için akademisyen olmaya gerek yokmuş demek ki. Liselilerin, ergenlerin toplaştığı 2 tane Web sitesi yaparak akademik düzeyde panel/konferans/söyleşi (adı her ne ise) yapılabiliyormuş...

'haber yazmayı bilmeyen Akp köşe yazarlarının' gazeteciyiz diye geçinmesinden ne farkı var bu Serkan ve ismail'in? Gerçekten merak ediyorum.
kendisinden iş istediğimde,"bana böyle şeylerle gelmeyin lan, çok kötü kalbinizi kırarım. memleket bunlarla dolu kardeş" diyen kişi.

burnunun delikleri geniş olduğu kadar da havalarda...
serkan inci ile birlikte trollüğe başlamış sözlük kurucusu.

ismail bey ne yapıyorsunuz ?
ismet e ismet dediği için eleştirilen adam.
ismet e mamut diyecek hali yok heralde. ismet e ismet denir.
ekmeğinin peşinde olan birisi..

bu devirde böyle olunması gerekiyorsa demek ki..

komik..
Ulan sen kimsin ismet Paşa'ya ismet diyorsun . Bu devir bittiğinde ne yana döneceksin acaba .
Gençler ben ismet e neler diyorum bi bilseniz...

Bence Sizde demelisiniz .

-sözlük kurucusu abimiz.
ismet inönü gibi sadece kendi yazdığı tarih kitaplarında kahraman olan zata ismet dediği için topa tutulan insandır.
(bkz: ismail Alpen in sözlükte yazar olması)
Burayı kapatsın kendi siyasi görüşüne göre bir krallık kursun.
Aktrollerin neden bu kadar cok turemesinin sebebi olduğunu anladığım kişi.
Haketti bu lafı.
Yazik ama!
Ulan bu herif akp oy vermiş anadolu insanına çomar dese, tayyip erdoğan a tayyo dese göklere çıkarır taşaklarını yalardınız.
Kemo deyince dellendiniz tabi.

Böyle de yavşaksınız.
Zall'dan açıklama geldi;
''Ben yazmadım, kuzenime zorla yazdırdım''

görsel
iso naber? ismet nasıl?
En son yancısı serkan ile ilber ortaylı' ya sataşıyorlardı. Çok değer kaybetti.
Şu an dünyada yaşayan en kaliteli insan. Seni çekemeyenler var reis. Senin türkiyede en kaliteli ve en samimi Sözlüğün sahibini çekemeyenler var reis.

Hatta burada senin Sözlüğü'nde yazıp seni beğenmeyenler var reis. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Ömrün uzun olsun. Varlığım sana feda olsun reis ismail alpen. En derin saygılarımla.
çok değişik biri. twitter hesabına baktım kendisine acıdım. ismet falan filan diyor bir şeyler geveliyor. allah'tan yazarken konuştuğu gibi iki kelimeyi bir araya getirememezlik yapmıyor. hayatta tek başarısı o da başarıysa bu sözlüğü kurmak olan biri için fazla iddialı fazla atıp tutan yüksek perdeden sallıyor. yarın bu devran dönünce nasıl kıvaracaksın ismail? evet.
Ne yazdığını ne çizdiğini bilmem. Adam kral gibi sözlük var etmiş sizler için. Siz yazın millet okusun diye. Bu güzel insanı karalamak yerine biraz övgü ile yaklaşın. Bu sözlük hepimizin.

ben ismail alpen yerinde olsam zall kimliğiyle gelir kendisi hakkında ne kadar atıp tutan yazar var hepsini sözlüğe gömer silik atardım. Patron o lan. Dağılabilirsiniz ergenler.

Edit: eksileyin ergenler.
güncel Önemli Başlıklar