bugün

Evet yükseliyor o yüzden müslüman ülkelerde yaşayanlar kapağı gavur Avrupa'ya atmaya çalışıyor.
milletin doğru yola yönelmesi battı her halde size.
çok yükselmese bari.
''önlenemez'' olmasının nedeni, kimsenin önlemek istememesidir. önlenemek istememesinin aksine, bu uğurda silahlı mücadeleye giren teröristlerin arkasında dünya'nın en büyük ve en eli kanlı ülkeleri var.
olmayan yükseliştir.
töremeden dolayı nüfus artışıdır o... bangledeş, pakistan neyim.

müslümandan çok puta tapan hindu var lan bu dünyada.
istatistiklerde son 4 yıldır tüm dünyada gözlemlenen acı ama çok çarpıcı gerçektir. evet..
--spoiler--
ateist gözüyle bakmayan objektif bakan her bireyin gördüğü çarpıcı gerçeklerden biridir.

--spoiler--

E peki niye o zaman z kuşağını kötülüyorsunuz? Ülke dinsizleşiyor, gavurlaşıyor, açık saçık giyiniyor diyen siz degil misiniz? Valla ben son geçen sene cemaatle camide kılmıştım sanırım o da cuma namazı. ben bu sene camiye gittim ancak namaz kılmaya değil yakışıklı seksi bir adamın çorabını koklayıp üstüne yatmak amaçlı.
imam hatipliler bile deist olurken yanlış bir saptama.
zaytung haberi diil ama güldüm.
islam'ın yükselme anlayışı gerileme olduğundan, kendi anlayışlarına göre yükseldikleri gerçeğidir. önlemeyiniz.
"islam'ın yükselişi"nden kasıt kelle sayısı... mesela Müslüman nüfusun geçen hafta bir buçuk milyarken bu hafta bir milyar onyedi (rakamla 1500000017) olması gibi bir şey. peki bu sayı artışının dünyaya katkısı nedir? Bilime, kültüre, ahlaka, ekonomiye, medeniyete, insanlığa temas eden herhangi bir şeye artısı nedir? Hiç..
tam tersi. her geçen gün atesit ve deist sayısı artıyor.
ateist gözüyle bakmayan objektif bakan her bireyin gördüğü çarpıcı gerçeklerden biridir.

görsel
" Ümitvar olunuz. Şu istikbal inkılâbı içinde, en yüksek gür sada islâmın sadası olacaktır! " risale i nur
radikal akp kanalları talafından posası çıkarılan yalandır.

eğer bu iddia doğruysa ki yalan olduğu besbelli çok sevinmeyin dine girenler 10 yıl sonra dinden çıkacaktır.
nedense asrın liderimizin ülkesinde yükselmiyor.
yurt dışına çık...

adım abdullah... muhammed... im muslim de...

hatta bağır götün yiyorsa...

ben müslümanım! diye...

sonra seyret.
önlenemez yükselişmiş!
islamiyeti dünya genelinde 'teröristlerin inancı' olarak göstermeye çalışanlara karşı elimizden bir şey gelmiyorsa bile en büyük kozumuz, islamı efendimiz'in gösterdiği gibi en güzel şekliyle yaşamaya çalışmaktır. islam her şeye rağmen tüm kötülüklere galip gelecektir allah'ın izniyle.
(bkz: yav he he)

Nasıl yükseliyor? Çok çocuk yaparak mı? Kendinizi kandırmayın. islam dini maalesef artık insanoğluna huzur yerine korku, sevgi yerine nefret, refah yerine sefaletten başka bir şey vermiyor. Biraz mantıklı olun.

ışid, Taliban, Boko Haram, Kürt Hizbullahı, fetö, El-Kaide, Hamas gibi islamcı terör örgütleri dünyanın amına koydu! Valla ben müslüman olarak utanıyorum artık. Kendinizi kandırmayın. Seküler devlet yapısı inançları da güvence altına alır, insanlık onurunu da. Yatıp kalkıp laik cumhuriyete dua edelim.
bu söylediğinize gerçekten inanıyor musunuz? hayır ben müslümanım da, ehli beyt sevgim olmasa çoktan dinden çıkmıştım. türk müslümanlığını yaşıyorum.

bugün dünya çapında islam=terörizm algısı var ve bu tamamen müslümanların suçu. değil islam dininin yükselmesi, islam ülkelerinde ateist oranı gittikçe yükseliyor. dinin katı kurallarla yaşandığı suudi arabistan, iran ve pakistan gibi ülkelerde bu durum rejimden dolayı belli olmuyor olabilir ama bu ülkelerde de inanmayan insan sayısı gün geçtikçe artıyor.

türkiye'de zaten islam bir nesil sonra sadece lafta kalacak. çünkü millet bıktı artık. anlıyor musunuz? bık-tı!
(bkz: hızlı yükseldi dikkat edersen)

dünya tarihinin hangi döneminden bahsettiğini belirtmesiyle net anlaşılabilecek yükseliştir.
(bkz: aç tavuk kendini darı ambarında sanırmış)
islam iyi derken olduğu gibi yani bir din ya. Ama ben öldürülmek istemem, namaz da kılmıyorum. hayata pozitif bakmak harika bir şey. size de tavsiye ederim aşkolarım.
islam iyi, gerçeklik güzel. çiçek gibi tazecik, kıymetli bi tanecik, ana sütü gibi tertemiz.