son derece tahrik edici bir nicke sahip yazar. ohş.
çocuğunu uyutan babanın sözü de olabilir. "ışığı da kapatalım. iyi geceler bitanem"
üniversitede yurtta kalırken, her gece 12den sonra kurulan cümledir.
Yazarin nickidir.
2013 lyssinde hiçbiyeri kazanamamış yazar.
2013 lys'sine girmeden önce dersleri sıkı tutmak isterken, sonuçlar açıklanınca marmaris'te ski tutan yazar. tabii ki jet ski.
hiç de fena olmayan bir nicke sahip nesildaş yazar. ama keşke kendi nickaltı başlığını kendisi açmamış olsaydı ha bi de kukulumu çüklümü henüz çözemediğim yazar.
(#20886312) kukuban ise bunu nasıl yaptığını merak ettiğim,
(#20920583) çüklü ise fake olabilitesi yüksek olan ayrıca şu entrysi ile (#20652407) cinsiyeti konusunda kafa karışıklığı yaratmış ne idüğü belirsiz yazar**. her ne ise hoş gelmiş sefa gelmiş koştursun efenim sözlükte.
ışıkla ne sorunu olduğunu anlamadığım yazar. nicki görünce sebepsiz güldüm.*
sözlükteki yokluğunu telafi edecek olan, kendisini özlettiği yazarlardan af dileyen yazarımsı.
selamın aleyküm fanlarım sarışınınız döndü tatilden evet.
uzun süre erkek ayaklarında takıldığı sözlükten çük kepsi talepleri alan yazar. utandırmasanıza ya la?
kendi nick altını kendisi giren, 14 entrynin 4'ü kendisine ait olan buradan kalitesinin ne denli olduğunu anlayabileceğimiz bir yazar. ayrıca, benim milliyetçi olduğumu bildiği için "ulan ayı" "zafer işareti yapıyoraaam" diye beni tahrik etmeye çalışan fakat kızılay'daki gaza gelmiş tgb gençlerinden bir farkı olmadığını düşündüğüm yazar. acaba zorla bi kağıt vermeye çalışan istemiyorum dedikçe direten ve sonunda eline vurup siktir git dediğim çocuk mu? yoksa bunu görüp 1 adama 15 kişi dalmaya çalışıp başarısız olanların içinden mi? *
başkan benim.
loş ortamların yazarı, hoş ve romantik.
sevgilisinden ayrılmış, bir garip yazar hayat yolunda. evet.
sevgilisinden ayrılması sevgilisini üzmemiştir nedense. bu terste bi işlik var. evet.
her zaman güldüren yazardır. raaddır lan bi kere. ahahahahah.
bir türk erkeği olarak 6.satırda boşaldım. öyle yazıyor emenike.

(bkz: erkeğine oral seks yaptırmayan türk kadını/#21568033)
Tek gecelik muhabbet etmek isteyen isigi kapatilasidir.
tek gecelik muhabbet edebileceğim yazardır. konu farketmez. seninle fidel castronun slip mayosunu bile konuşabilirim.
Samimi yazar. Muhabbetten sonra isigi da kapatalim ayrilalim.
Egosu tatmin olunamayan mutsuz yazar.
egosuna sokuyum yazarı. tatmin olsun diye yani.
Besleme beslemelloya da üzülen yazar. O da haklı tabi vermeyince böyle olduk sakin ol şampiyon.
cici bir yazar. ağzı öpülesi.

EDiT: görsel
vereydi iyiydi tabi. he lan he. hadi bir kere daha upladım ama bu son. *