bugün

vermese de egosuna sokmayacağım yazar. bir umut işte bizimki de.
Öpmeyin lan alerjim var yazari. Mecazen evet ama isigi da kapatalim öyle swh.
Alerjisi egosu olan yazar. Umutlanmayin ama ümit edin belki egomu tatmin edebilirsen ışık da kapalı olursa hani...
Üstüne çok gidilen yazar. Noktadan sonra uhuuu smileyi var swh.
Canı sıkılan yazar. Can sikintisina Öneri bekleyen yazar.
Seksist olmayan yazar. Ayrıca homofobik yazar evet. Swh.
Uyuyalım diye devam eder gider.
seksi ve güzel olmasını bırakın çok taşaklı yazardır...
kız olduğunu hiç bi zaman gizlemeyecektir. eli sikinde gezinen pezolar sağdan devam etsin ya da kolbastı oynasın kültürümüzü yaşatsın ahaha. evet.
vücudu çirkin değildir, karanlıkta sevişmeyi sever o kadar. evet, kızlar da sevişir amk.
topuklu ayakkabılarından henüz kurtulmuş ve bilekleri mahvolmuş zavallı kızcağız... *
ya kim bu bebe kendi kendine oyunlar yapıyor amüniyyum.
çocuğunu yatağına yatırmış bir anne veya babanın odadan çıkarken söylediği söz.

(bkz: ya ne olacağıydı).
kendi içindeki ses ile konuşmaktır.

ışığı kapatıp çavuşu da tokatladık mı iyi uyuruz.
tahminime göre 15 yaşında olan yazarcık.
(bkz: nasıl istersen)
Hiç birşey aydınlanmasın.
bazı lalelerin hoşuna gitmez çünkü kimseyi iplemeden karmayı da umursamadan düşüncelerini ifade eder. aga beni sev sevme bu seni ibne yapmaz ama bana hakkın varmış gibi karışman seni ibne yapar. donuz butonu var kullan onu amk burda kafa açmayın. evet.
pastörize yazar. kalite benden sorulur. evet.
Kendi ile övünmeyi seven nesildaşım. Aynı zamanda bu yıl lys'den aldığı sonuç ile aynı kaderi paylaştığım yazardır. Nicki de insanın içini kıpır kıpır eder. Şahsen tanımam fakat hakkında çok konuştum. Hayırlısı olsun efenim.
Muhtemelen selülitleri portakal kabuğu kıvamında olan yazar.

Işığı da kapatma nedenini düşünürsek.
Isigi da kapatma nedeni yanlış anlaşılan yazar. Cok merak edenlere izah edilir. Yarim aklinizla kicinizdan element uydurmayin amk.
Geliyom gidiyomlu cümleler kuran liseli ergen Kezban yazar bulaşmayınız efendim çirkef sıçratma potansiyeli yüksek olanlardan.
Huyuna gidilesi muhabbeti samimi yazar ama ani parlamalar yapan ergen ayrıca gereksiz ukala tamam sarışınsın seksisin anladık da bu neyin tribi lan.
En asil duygulariyla itiraf ediyor ki en asil duygularin insanina üzülen yazar. Özelden yol verdim nick altima gelmiş buradan da yol veriyorum bakalim kimin altına gidecek.