bugün

ironiyi yaparken en alta

(bkz: ironi)
ifadesi eklemekle çözülebilecek sorunsaldır. yoksa habire konu ile ilgili polemik/geyik dönmeye devam etmesi muhtemeldir.
son 24 saat içinde aşağıda bkz'si verilmiş 2 başlıkta görüp bolca eğlendiren sözlük yazarlarıdır.

bir de ayar verdiklerini sanıp kusmaları, diğer yandan eksi basmaları ile zeka seviyelerini belli etmişlerdir.

(bkz: 1996 doğumlu taş hatunlar)
(bkz: vuvubela başlığı açanlara eksi veren adam)
anlamayıp anlamayıp eksileyen, bununlada kalmayıp çok salaksın diye özel mesaj atan, onu da geçtim bu kadar boş olma hayatta daha önemli şeyler var yazık sana falan diye bana acıyan yazarlardır. anlayamayanlar için açıklıycam artık maksadımı olmiycak bu böyle...
edit üstüne edit yapmamızı sağlayan yazarlardır.
(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
(bkz: ironi mi ne ironisi ironi ne arar la sözlükte)
genelde, sıkıcı ve didaktik yazarların yarattığı sorunsal.
cahil olan yazardır. acilen eline bir edebiyat kitabı almalı ve çalışmalıdır.
maalesef sözlüğümüzde bolca bulunmakta olan yazarlardır.
(bkz: fazıl say vs nihat doğan) başlığına şahsımın yazdığı entry'de nihat doğan'ı sevdiğimi düşündüklerini düşünecek kadar vahim bir durum. siz onlardan olmayın dilerim.
ben sayısız kere test ettim onayladım. yetmedi kahramanmaraş 2. noterini çağırttım onaylattım.
yemedi isviçrelerden bağımsız araştırma kurumları tuttup kendi şahsi paramla (evet hem kendi hem şahsi) onlarda onayladılar.
(bkz: sözlük ağlıyor)
(bkz: namaz kılarken fotoğraf çektirmek)
sözlükteki her düşünce tipinden insan bulunmasından ötürü var olan sorunsaldır. her türlü değişikliği gördükten sonra insan haklı olarak herkesin ciddi olabileceği kanısına varıyor.
kitapsızdır. evinde kitaplığı bile olmayan şeydir. acınası bir şeydir.
(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değilim)
geri zekalıdır. "ironi yi anlamıyorsan sözlükte işin ne?" dememe sebep olan yazar tiplemesidir.
hayvanın önde gidenidir. ayıklanmalılardır.
ancak kelimelerin anlamını yazan yazardır.
sözlük mantığına ters olan yazardır.
sözlükteki yazarların büyük kısmıdır. anlatımı biraz daha eğlenceli, biraz daha akıl kullanılması gereken şekilde yazdığınızda varlıklarını hemen farkedeceğiniz yazarlardır. yazılanları sadece olduğu gibi alırlar.

onlar için işi kolaylaştırıp, ironi yaptığınızı anlasınlar diye (!) işaretini koysanız da bunun ne anlama geldiğini bilmediklerinden yine hiçbir şey değişmez.
şaka bi yana da, bu tür insanlar gerçekten aptal.

aptal: zekası pek gelişmemiş, zeka yoksunu, ahmak.

sonra derler ki insanları niye aşağılıyorsun. lan adam aptal işte. ben ona aptal olduğunu söylüyorum. aptal olmasaydı ona aptal demezdim. adamda güvercin taşşağı kadar beyin olsaydı neyin ciddi, neyin şaka, neyin ironi olduğunu anlardı.

ironi: dolaylı yolla tiye alma.

tamam, ironi yapan adam hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayabilirsin. öyle bir durumda aç araştır 2-3 entrysini. adam neyin nesiymiş öğren. sonra gel ahkam kes.

hbbia'yı gerçekten dinci sanan var lan bu platformda. aklım almıyor aq. bir insan o kadar mı salak olur.
(bkz: ironi yapmayı bilmeyen yazar)
(bkz: uludağ sözlük)
sazan.avi yapılabilmesinde başrol oynarlar.

(#18628478)
bu entrye eksi veren yazarlardır.
(#22988927) şunu bile anlamamış hunharca kapalı gözle eksiyi hemen yapıştırmış yazarlardır.

ulan neyse.
Hayata düz bi şekilde bakan yazardır efenim.
aklınca her zaman ayar vermeyi kendisine ilke edinmiş yazar tespitidir.