bugün

görsel
gördükçe eğlendiğim yazarlar, hayatı fazla ciddiye alırlar.
tam bir plaza yazarlığı.
ironiyi bırak, türkçe okudukları düz yazıyı anlayamıyorlar yahu.

Espriyi, ironiyi anlayacaklar daaaa, peeh!
ben. bazı bazı anlamıyorum. bazen de bu kesin ironidir diyorum ama emin olamıyorum.
skim oc ironiman demir adam deil mi?
muhtemelen sözlüğe yeni adım atmış taze yazardır. boşuna stres olmasın diye durumu belirttiğinizde kimileri bilmişlik taslayarak daha da dibe batar.

177'den uzun erkeklerin kültürsüz ve çirkin olması, şeklinde bir başlığı ciddiye alana tanık oldum biraz önce, kendine yediremeyip bilmişliği de itinayla tasladı.

komik.haha.
şu sözlükte herkes kafa dağıtmak için gırgır şamata için entry giriyor. bu gerzekler de girilen entry'i neredeyse kan davasına dönüştürecekler, o derece yani.
(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
okumadan eksilemek çok zevkli lan

(bkz: yapılmaktan zevk alınan ufak sapıklıklar)
ironi dersen demire benzeyen olarak algılarım. bizim baba tarafı newyork city 12.caddeden de cnm.
yazıları sonuna kadar veya dikkatli okumayan yazarlar da olabilir.
Kürtçü ve dinci tayfadır.
ironiden haberi olmadan troll lük yapmaya çalışan yazarların çoğalmasıyla gözümüze daha çok batan yazarlardır.
(bkz: greawraimcalhawi)
iq'su kendisine yetecek kadardır.
Allah ıslah etsin.
Beni deli eden yazarlardır.trolleri de ciddiye alıp başlık ve beyanın tüm esprisini bozan mallardır.yapmayın etmeyin.anlamadan dinlemeden.
ironiden anlamayan yazarlardır. ayıptır, günahtır.

(#23141288) ironi demişsin ama bu düpedüz reklam. ikinci başlığa gelip kendi entry numaranı da vermek ayrı bir reklam.

(bkz: reklamları izlediniz)
sozlugun %80 inidir. sonucta sokaktaki okuldaki elemanlar bunlar. yazarlik gelir gecer esseklik baki kalir.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
malesef oyle.
yazık la kimin çocuğuysa denip geçilesi yazarlardır.
aklınca her zaman ayar vermeyi kendisine ilke edinmiş yazar tespitidir.
Hayata düz bi şekilde bakan yazardır efenim.
(#22988927) şunu bile anlamamış hunharca kapalı gözle eksiyi hemen yapıştırmış yazarlardır.

ulan neyse.
sazan.avi yapılabilmesinde başrol oynarlar.

(#18628478)
bu entrye eksi veren yazarlardır.