bugün

ingilizin kürdü
allah yarattı demedi vurdu
esnaf daha anlamadan işi
aldı eline iki dişi.
-varcharian
tiplere bakılırsa ağır kürt olan esnaftır. otopark mafyasından gelen destek de kar etmemiş pek. irlandalı boksör midyeci, büfeci demeden acımamış indirmiş. 3-5 pet şişe düşmesinden sonra yabancı bir turiste sopayla dalacak kadar gerizekalı olmak ancak bunu gerektirir çünkü. türkiye'nin adını kirletip turizm sektörünü çökertmeye çalışıyor yavşaklar.
Kürtlerin ne kadar ezildiğini uluslararası camiada göstermiştir. Topu topu 4,5-5 milyoncuk insan içinden biri bu. Bide düşünün föşik tece devleti(80 milyon) kürtlere neler yapıyodur.

Hep kürtler ezilsin hep. *

Selo başqan'dan irlandaya nota beqliyoq.
irlandalı kardeşimiz dovmemis adeta 15 kişinin içinde gezdirmis, deyim yerindeyse 8 çizmiştir.

prof. boksörler ölsün, hayata küsen dayıya selamlar.
Yazıklar olsun aksaray esnafına gerçektende.. ama karşıdaki adam tam bir rambo gibi aralarından sıyrılarak dövdü. yav adama sopa,saldalye,masa ile saldırıyorlar adam düşmüyor..
bu öküzlere hayatının dersi anca bu şekilde verilir 15 kişiyiz nasılsa dur bende sallıyim bir iki tane deyip iki dişinden olunca inanın birdaha 500 tane ayı bir arayada toplansa etliye sütlüye karışmaz helal olsun irlandalı abimize.
osmanlı tokadı yemiş galatasaray'ı akıllara getirir.
saldıranların k*rt olduğunu düşünüyorum. acayip acayip bağırmaları ve bir adama 15 kişi dalmaları bunu gösteriyor.
türkiye'de bulunan esnafın tam bir anadolu çomarı olduğunun bir göstergesidir.

işte bu amınakodum çocukları hep mahalle baskısını oluşturan. onun bunun namusuna göz dikip ona buna asılan.

ona buna kalitesiz 3 kuruşluk malı 5 kuruşa kakalamaya çalışan.

bu orospu çocukları işte gücü 19 yaşındaki ali ismail'e gücü yeten. birazcık karşılarında diri bir adam oldu mu nasıl da korkup kaçıyorlar öyle değil mi.

şimdi gidip kimse avmlerin çoğalmasından küçük esnafın bitmesinden söz etmesin.

yansın bu ibneler beter olsun su veren itfayenin hortumunu sikeyim.
yalnız amk o herifin birine fena geçirdi herif hayata küstü he.

allah belalarını vermiş. öyle orospu çocuğu gibi sürüyle dalarsanız tek kişiye belanızı bulursunuz.

şükür silahı felen yokmuş, şahsen benim öyle bir durumda silahım olacak herkes bana dalacak herkesi vururdum.
Bir kaç su devirdi diye bir adama 15 kişi dalmak nedir ya, birde esnaf ve delikanlı adam olacaksınız , hem de sopa ve sandalyeyle girmiş bazıları, birde turist bu herif ayıp amına koyayım, hak etmiş yavşaklar beter olun.

Edit: aparkatı yiyip dişleri kaybeden eksilemiş.
edit 2: haberlerde izledim adam böyle böyle yaptı diye adamı sudan sebeplerle suçlamışlar birde puştlar.
Az bile yapmıştır oradaki barzo timine. Bir esnaf düşününkü yoldan gelip geçen karı-kızı taciz etsin, gelen turist yerli demeden kazıklasın kusurlu mal satsın. Bu barzoları düzenli olarak böyle dövmek lazım.
Tipik linç kültürünün, saldırganların götünde patlamasıdır.
aksaray esnafı değil aksaray çakalları.
bir anda çoğalan organizmalardır*. ancak şu var ki onlar türk değil la. ha türk olsaydı değişir miydi yaptıkları şerefsizlik diyeceğim ama türkler'de o taktik geleneksel olarak onur dışı bir hareket olduğu için velhasıl-ı kelam türkle irlandalı arasında bu tür bi olay yaşanmazdı.
boksör dayağı yiyerek kaliteli dayağın tadına varmış, zirvede bırakması gereken esnaftır.
3-5 e aldıklarını 10-20ye satan veya satmaya çalışan çakal esnaf dolu oralar.

valla irlandalının eline sağlık.
birde erkeklik yapıp sopayla vurmaya kalkmışlar.

ne diyim iyi olmuş,eline sağlık irlandalı ..
(bkz: sert kayaya çarpmak)
- aksaray esnafı içlerinden ölen olmadığı için şükretmeli.
Türk polisinin yapamadığını yapmıştır. Memleket halkların mozaik orospusu oldu. barzokent amk şehri.
esnaf dayağı lafı değer kaybetmiştir. adam resmen ders verdi esnafa. filmdeki gibi dövüşüyorlar biri de arkadan dalmıyor ki.
(bkz: filmlerin toplum üzerindeki kötü etkisi)
esnaf dayağı lafı değer kaybetmiştir. adam resmen ders verdi esnafa. filmdeki gibi dövüşüyorlar biri de arkadan dalmıyor ki.
(bkz: filmlerin toplum üzerindeki kötü etkisi)
el öpmekle dudak aşınmayacağını tecrübeyle öğrenen esnaf.

(bkz: el öpmekten alınan müthiş haz)
Esnafı bi yunanistan'a itelemediginiz kaldı yakinda o da olur.
Az önce izleyip yarıldığım olay.
Sen misin bir adama 345 kişi dalan adam almış gardını dalmış aralarına bildiğin.
Ama çok ilginç olan olay yahu.
bizm cocuklar kavga gürültü kiyameti kopartiyorlar. biri diyor levyeyi getir biri diyor 10 kisi daha getirin biri diyor alt sokagin esnafini da çağirin.. senin anliycaan bir turisti dovemiyorlar hehexd.. ya dedim kimmiş o gosterin bakalim bana. dediler abi şu beyaz tisortlu gunes gozluklu hiyar. gittim dedim olm bak anam avradım olsun burası istanbul bacıyın nah burda sikerm! toz ol lan!
bu ık mık yaptı bana felan.. benim tepem atmasın mı?!! bi yumrum yapıştırd..

adam yumruk degil snaypir yedi sanki amk bok çuvalı gibi yığıldı yere..
güncel Önemli Başlıklar