bugün

666 ile bize bir şey anlatmak istemiş yazar. hoşgelmiş efendim.
nesildaş yazar. (bkz: welcome) 666 sı enteresan gelmiş yazardır.

edit: ayrıca pusuda bekleyen yazarlarca her girdiği entry beğeni rekoru kırması muhtemel yazardır. ama fake olmasını ve hevesleri kursaklarında bırakmasınıda istediğim yazardır.
umarım harun abi lerden değildir dediğim yeni gelmiş yazar, buralar yakında entry dolacak.

ayrıca şunu demeliyim ki burada eğer kız bir yazarsan nick altın 2 saatte entry dolar.**

edit büdüt:

yuh lan yuh bir günde 24 entry alan nick altı, buradan da sanaldan kız kaldırmaya yemin etmiş olan andavallara selam ederim, bir daha gelirsem alacağım nick kesinlikle merve777 olacak.*
kız düşürme umutları ile sözlükte at koşturan kişilere yeni bir umut olmuştur kendisi.

bu alan kiralıktır

çok değerlenecek bu alan.

edit: imla.
bayan olduğundan mütevellit bir gün buralar değerlenecek. şimdiden rezervasyonumu yaptırayım. hoş geldin. *
sözlük kasıyor, msn'e geçelim, gothic temalı pencereden dark tasavvuf ve kara sanatlar hakkında sohbet ederiz demek istediğim yazar; ama güzel değilse engellerim, bilsin!
8.nesil nesiladaşım hoşgelmiştir.
(bkz: sözlüğün abaza dolu olduğunun ıspatı)
ne nickler var arkadaş. o kadar sözlükte kastık, nick altımız bok gibi. bu kız sol frameyi bugün parseller. hakkında böyle düşüdüğüm yazar. hoşgeldin diyelim.
nesildaş yazardır. kaç zamandır yazıyorum böyle itibar görmedim. nickime atlim demek istiyorum kendime.
aynı yolun yolcusu olduğumuz yazar. bir anda bu kadar entry almasının nedeni bayan olmasındandır kanımca. ne diyelim hoşgelmiş.
(bkz: uludağ sözlük e bir daha gelinse alınacak nickler)
nick altı ile beni kıskandırmış sekizinci nesil yazar.

--spoiler--
yazmayın lan artık.
--spoiler--
filiz sevişelim mi.*
hüseyin kaya'dan alıntılar.
yoğun baskıların ardından nickinden nefret eden yazar (#11162770).
bir daha gelirse kazım999 diye nick alır artık.
harun abi yi tanimayan yazar. hosgelmis.
(bkz: kız çocuğu nickaltlarındaki hoşgeldin izdihamı)
açmaz olaydım dediğim yazar nick altı.

--spoiler--
evet, ben de pişmanım.
(#11162770)
--spoiler--
sekizinci nesil yazar.

son entry girdiği zaman: bugün
bugün: 9
bu hafta: 9
toplam entry: 32
toplam başlık: 0

hoşgelmiş, bir daha gelecek olursa 'baci'li nick almasını tavsiye ediyorum kendisine. *
(bkz: ayça_22)

serbest çağrışım.
"ne var sayılarımda of ya bu 666'nın bir manası yok ki!" demek isteyen yazar.
entrylerini beğenerek kendini takip ettiğim hanin bir yazar cinsi.
sözlüğün aşağıda sayacağım yazarıyla beraber gözbebeğidir.
- daisygirl19
- rihanna88
muhtemelen liselidir.
nickinden dolayı kötü eleştirilere maruz kalmış yazar.
"erkekler neylerden hoşlanır" tarzı başlığını açarak format siken ergen kız güruhuna katılmaya hak kazanmıştır:

(bkz: erkekler zeki kadın sever mi)

aynı kaynım:

(bkz: #11247626)