bugün

internet efsanesi olan şarkı hayal et sevgilimi söyleyen şahıs.albüm de çıkarıyormuş.
uzun zaman boyunca şarkısını "hayalet sevgilim" olarak algıladığım ama sonra "hayal et sevgilim" olduğunu öğrendiğim dişi insan canlısı.
bu şahıs da artık sevgisini nakite çevirmekte karar kılmıştır.
koç üniversitesi hukuk öğrencisidir aynı zamanda..
hayalet sevgilim ŞARKISINI SÖYLEYEN, iğrenç sesi olan hatun kişi.
popüler kültürü eleştireyim derken kendiside o tuzağın içine düşmüş şahıs.Kendisini yalancılıkla suçlamak istemiyorum ama verdiği roportaj eger doğruysa çok hata yapmış bu genç kız. (bkz: Kaset yapmam deyip albüm çıkarmak)
http://hurarsiv.hurriyet....r.aspx?id=3492813&p=2
önceleri klip falan çekmeyeceğini, sadece hukuk öğrenimine devam edeceğini söylemişti.
ama sonra o da paraya "hayır" diyemedi demek ki.
(bkz: bol şans)
bursa nilüfer mpal'den mezun olduğunu bildiğim iğrenç sesli,yalancı,şarkıcı bozması hatun kişi.
ibrahim tatlıses denilen kronun programına katılan ve malum kro tarafından sen de estetik falan yaptırmayasın diye yüzüne karşı bir pot kırılan new popçu.
her tuzluğum var diyene hıyarla yetişen müzik yapımcılarının son fiyaskosu. ciyaklayan bu kızcağıza albüm yaptınız. bari 2 ay sonra hatırlasanız..
http://forum.iremfan.com/index.php

(bkz: helal et sevgilim)
bilinenin aksine sevgilisi falan intihar etmemiş seside pek bi boka benzemeyen bir eleman.
çıkardığı albümüne büyük bir önyargıyla yaklaşmama rağmen şarkılarını dinledikten sonra fikrimin değiştiği ve tv makinasındaki mahçup tavrıyla beğenimi kazanmış kişi. Ayrıca kasedindeki şarkılar tını olarak yalın'ınkilere benzemektedir Ayrıca (bkz: bütün kızların sesi kendince güzeldir)
eline gitar alıp iki akor basarak melodiden yoksun sarkilar yapan.sıkılmadan yedi senedir gitar caliyorum bu kadar senedir beste yapıyorum diyen sesi ise tartışılmayacak derecede kötü olan bir garip insan evladı.ayrıca insanlari kutuplaştıran kişi.ya seviliyor ya da nefret ediliyor şarkıları ortasını görmedim.
Şu an istanbul da yaşıyor. Koç Üniversitesi, Hukuk Fakültesinde okuyor. Kaset çıkartmayı düşünmüyor, çünkü şu an okuduğu bölüm olan hukuk onun için daha önemli. Müzikle hobi olarak uğraşıyor. Yedi senedir, gitar çalıyor. Hayalet Sevgilim gibi toplam 13 tane daha bestesi var. Yani toplam 14 tane ölmüş sevgiliye yapılmış bestesi yok. Ayrı ayrı güzel veya hüzünlü duygular içinde yazılmış toplam 14 adet bestesi var.
kaset ya da album diyebilecegimiz seyden cikarmistir kendisi. yani artik sade bir hukuk ogrencisi degildir.
zerre kadar sesinin olmadıgına inandıgım şarkı söylemeye çalışan,söyledigi şarkıda bi boka benzemeyen kızcagız.
tüm albümünü dinledim ve sesi alışılmadık oldugundan kimine itici bana göre ise çekici geliyor. özellikle internette bazı rock sarkilarını seslendirdiği şarkıları buldum. çok iyi becermiş bu işi
sesinin berbat olduğu ,hayalet sevgilimi söyleyen bayan sadece şarkının sözleri güzel
paraya son derece zaafı olduğu ispatlanan çiçeği burnunda şarkıcı
insanın kulaklarına tecavüz eden bir sese sahip. bu kadarmı detone şarkı söylenir.
sevgilisiyle ilgili bir hikayeden dolayı yaptığı şarkıyı titrek bir sesle söylerken çoğu insanın beğenisini kazanmış bu insanın klibinde gayet neşeli olmasıysa ister istemez insanı kendisinden soğutuyor
bir gazetede roportajini okudugumda,ben hukuk okuyorum kaset cikarmak gibi bir niyetim kesinlikle yok dedigini gorunce takdir ettigim,bir kac gun sonra televizyonda klibini gordugum cirkin sesli insan.
hayalet sevgilimdenn başka bir de kölem ol diye bir şarkısı olan şarkıcı.
MPAL' deykende her okul gösterisinde gitar çalıp şarkı söyleyen bir kızcağızken şimdi albümü cıkan klibi olan ve şu anda kendini sanatçı diye ortaya atan bir çok kazmadan daha iyi şarkı söyleyen MPAL'in sevilen siması.