bugün

çok büyük göte geldiler. evde zor tutulan yüzde 50 yi aptalca bir olayla sokağa döktüler. şimdi iç savaşla uğraşıp dursun dinci ibneler.
Namümkün hadise.

Velev ki gerçekleşti; ilk fırsatta eski rejim ile karma bir model ortaya çıkar.

Şah'ın saçmalıkları zihinlerden silinmemiştir henüz.
dinci ibneler tanımı dinsiz bir dalyarak söylemidir.
sapık şia'nın islam dinini nasıl ifsad ettiği ehli sünnet müslümanlar tarafından iyi bilinir.

"hırdavatçı dükkânının üstüne "eczahâne" tabelâsı asmakla orası "eczahâne" olmaz.
iran'ın "müslüman devlet"liği bu kadar!.."
görsel
görsel

küfür devam eder, zulüm devam etmez.
Kahinine Ağzın bal şeker yesin dediğim kehanettir. Umarım sarıklı vampirlerin leşleri kargalara ziyafet olur.
Çok zor ama yıkılırsa darısı tüm dindoş ortadoğu yönetimlerinin başına.
Her baskıcı yönetim elbet bir gün yıkılmaya mahkumdur. Despot dinci-gerici iran yönetimi de mahsa'dan sonra yıkılacaktır bir gün...
Kahrolsun şeriat, yaşasın laiklik...
Türkiye'de molla yönetimi kurmaya çalışan yobazlara kapak olsun.

iran şiaymış da mesele oymuş! La sizin iç tepişmelerinizin, detaylardaki anlaşmazlıklarınızın ne önemi var? Alayınız dine dayanan bir yönetim kurma derdindesiniz, bütün mesele budur. Din Sünni dini olmuş, Şia dini olmuş, hıristiyan, yahudi dini olmuş veya aztek dini olmuş fark etmez. Sonuçta hepiniz şu veya bu tanrıdan geldiğini iddia ettiğiniz ama ne oldukları konusunda bile aranızda tam anlaşamadığımız bir takım sözde emirleri insanlara dayatarak, parsayı toplamaya çalışıyorsunuz.
o kahrolası rejim sike sike yıkılacak.
Şahane bir şey olur.
Bir avuç insan ihya olacak diye, koca bir ülke dolusu insanın hayatı heba oluyor.
tabii böylece amerika iranın petrolünü gene çalacak .
rojhilat kurulacak . bize de kaç milyon göçmen gelir ???
suriye rezaletinden hiç ders alınmamış . ayrıca amerika
suudi arabistana , kuveyte vs neden demokrasi
götürmüyor ???
iran’dan Özgür olmayı isteyenleri alıp bizim yobazları verebilsek keşke.

Herkes mutlu olur.
inşallah bütün o kokuşmuş boktan şeriat rejimleri tez zamanda yıkılır.

yaşasın laiklik, kahrolsun şeriat.
Umarım tez zamanda iran'daki o kokuşmuş şeriat rejimi yıkılır da hem iran hem dünya kurtulur. Yeter artık yıllardır din din. Bu nedir ya!
Yaşasın laiklik, kahrolsun şeriat!..
--spoiler--
yaşasın laiklik, kahrolsun şeriat.
--spoiler--

budun kahrolsun.
hala yıkamadılar şu rejimi deliriyorum aq.