bugün

çıktığı gün alacağım telefon.
niyet edince arıyormuş diyolla.
video görüşme olanağının olacağı telefondur.
(bkz: hz.isa' nın gökten inerken tanıtımını
yapacağı iphone modeli)
Şüphesiz onlar, iphone'larına quran uygulamasını yüklemediler. Biz de onları cezalandırdık, artık hiçbiri app store'dan uygulama indiremeyecekler...
(bkz: angry ebabils)
muhtemelen bunu insanoğlu yapamayacaktır. dünya nükleer kıyameti yaşayıp hayatta kalan hamamböcekleri zeki yaşam formları haline gelince. Ve eskiden bir medeniyetin yaşadığını fark edip, dünyada geri kalan belgeleri incelediğinde tey tey adamlar biz daha kendi varlığımızın farkında değil iken neler yapmış diyecek ve nostalji olsun bu zekaya saygı duruşu olsun mobil telefonlarından bir seriye bu adı koyacak ve 13 e ulaşacaktır diye düşünüyorum ben.
-len ayfon?
+ne diyon olum?
-bugün pazar aq, kalk da kahvaltı hazırla.
+dolap bomboş. marketten alışveriş yapmak lazım.
-bi mail at markete, göndersinler.
+oldu, para yok para, hesabına baktım şimdi, sıfırlamışsın ibnetor.
-ya kredi falan kullan hallet işte, onu da mı biz söyliycez, hay anasını yaa, bi rahat uyuyamadık, bi pazarımız var. ha sahi bizim şu elemanların durumlarına da bi bakıver, kim müsait, kim değil, kimlerle görüşebiliriz bugün?
+abi facebooktan mı bakayım, twitterden mi?
-bak ikisine de, hatta birer mesaj at tek tek, müsait olan varsa taksime gidelim. prova yapmamız lazım kayıtlar için.
+tamam abi arıyorum.
+abi ulaşamıyorum, açmıyor kimse pazar pazar amk.
-hay skym ya uydudan falan bak o zaman nerdeymişler, ne biçim ayfonsun sen ya, bak seni satar ayfon 14 alırım.
+tamam abi sinirlenme.
13 sayısının uğursuzluk getirmesi sebebi ile apple ın direk 12 den 14 e atlaması suretiyle çıkarmayacağı telefondur.
yıl 2066 ben iphone 13 ile uludağda adminim * iphone 13s i sabırsızlıkla bekliyorum .
Apple şirketinin sahibi Steve Jobs öldüğünde defterinde sadece iphone 12 modeline kadar tasarımı vardı. Bu da demektir ki iphone 13 yok.
görsel
Aptal aşıkları tarafından kulaklık soketi bile olmayan, tonlarca para verilecek başka bir ürün.
iphone 12'den şarj aleti çıkmayacak ya, iphone 13'ten de telefon çıkmayacak sadece kutu, kullanma kılavuzu ve garanti belgesi gelecek.
görsel
görsel

iPhone'un üreticisi Apple'nın 2021 yılında tanıtacağı yeni modele ilişkin bir sızıntı iddiası geldi. internete sızan görüntülerde yeni iPhone 13 modellerinde batarya kapasitesi 4 bin mAh'ı aşabilir.

https://tr.sputniknews.co...-batarya-bilgileri-sizdi/
görsel
vergisiz fiyatı 12 bin tl civarı vergili fiyatını merak ediyorumdur.
36 bin lira olan pro max 1tb modelidir ki o fiyat da tahmini fiyattır. abd fiyatının vergiler eklendikten sonra kurun çevrimi ile ortaya çıkan fiyattır.
iphone 12 ile aynı olacak tıpkı iphone 12nin 11 ile aynı olduğu gibi.
görsel
pro ve pro max surumunde ekran 120hz olacak diyorlar, belki ayfona gecme zamani gelmistir.
13 mini 128 gb 699 dolar ise dolar bazında çok iyi fiyat. bize en az 11 bin tl falan olur. ah ulan vergiler.
Denizli Pamukkaleye çıkan 212 milyon bana çıkmış olsaydı alırdım belki onun dışında bir telefona o kadar para bağlamam açıkçası.
Teknolojinin son zirvesi. En iyisi buysa alınır. Evet.
Hologram telefon ne zaman geliyeah.
(bkz: gerizekalı turnusolu)
çıkarın telefonu çıkar çıkar çıkar..
görsel
(1 tane alabilmek için kaç gün çalışmak gerekiyor)