bugün

uzerine cok fazla bomba bagliyip kalabaligin icine dalarak kendisi dahil bircok insani coluk cocuk demeden oldurme amacinda olan insan genelde dinsel tabularla kandirilir bilmedigi birsey vardir kendi dininde intihar kesinlikle yasaktir
içerisinde büyük çelişkiler barındıran anlam karmaşası.

kardeşim komando nedir ?
ölmemek için binbir türlü eğitim alan uçan, yüzen, kaçan, mac gyver gibi ottan samandan bomba yapıp düşmanı perişan eden bir altyapıya sahip kişidir...bu adamın iki bomba takıp takıştırıp kendini patlatması mantıklı mı nerde kaldı ölmemek için onca aldığın eğitim ?

intihar etmek için komando olmaya gerek yok ki, eşşeğe bağla o bombaları, vur kıçına sopayı gitsin patlatsın nereyi istersen...

yani intihar amelesi dense daha usturuplu olur kanaatimce bu şahıslara.
hassan sabah işidir bunlar efendim.tohumları onun zamanında atılmıştır.ne yazık ki bu insanların soyu kurutulamamıştır...
(bkz: geleceğin meslekleri)
depozitosuz askerdir. kullanılıp atılır.
Age of Empires II oyununda her ırkın kalesinden cıkan , elinde barut fıcısı ile girdigi bina uzerinde buyuk hasar veren tombalak askeri birim. (bkz: Petard)
cennete gideceğini düşünen gereksiz insanlardan oluşan meslek grubu...
kamikaze
(bkz: intihar bandosu)
bilinçsiz ve beyni yıkanmış garip(!) insanların bazı hap'lar yardımı ile beyninin iyice yıkanmasından sonra, halk içine üzerinde 5 kilo bomba ile salındığında kazandığı sıfat.
bilindik olarak hamasın yetiştirdiği, üzerinde bir çok bombayla toplumun sık olduğu alanları patlatan zat.
(bkz: intihar kumandası)
intihar etmekle kalmayıp yanında masum insanların da canına kıyıp hayatlarını alması sonucu hala cennete gidileceğine inanılıyor ya... yuh olsun...