1. ?.
  internette toplumu daha da ayrıştırıp birbirine vurdurmak için ellerinden geleni yapanlardır. Her yerde var bunlardan. Facebook , twitter , sözlükler , forumlar... Vs. Onlar ve peşlerine takmış oldukları , kandırdıkları kitle ile ülkeyi birbirine vurdurmaya çalışıyorlar. Şimdi bunu gezi parkındakiler veya diğer eylemciler bu fitneye ait mi oldu falan diye yorumlayıp bize akp yandaşı , yiğit bulut tayfası diyenler olacak. Bakın ben kısaca anlatayım ne demek istediğimi.

  Geçenlerde ahmet atakan isminde genç bir insan öldü. Ondan önce başka gençlerde hayatını kaybetmişti. Şimdi ölüm hadiseleri milleti galeyana getirmek için bulunmaz fırsat. Az önce manyağın birisi sözlükte ahmet atakan başlığının altına boş bir insandı iyi oldu ölmesi falan yazdı. Şimdi bunu okuyan ve ahmet atakan ın yapmış olduğu eyleme destek veren kitlede oluşan öfkeyi bu ifade daha da arttırdı. Direkt olarak tahrik amaçlı girilmiş kasıtlı bir Entry olduğunu düşünüyorum. Bakın ahmet atakan ın ölüm hadisesinde kim suçlu , ahmet atakan nasıl öldü kısımlarına girmiyorum. Demek istediğim ortalığı nasıl galeyana getirip insanları birbirlerine karşı nasıl kışkırttıkları.

  Sonuç olarak bu öfkelendirilmeyle sokağa dökülen kitleleri kontrol etmek zor. Aralarına giren birkaç provokatör polise taş atar , saldırır. Kim saldırı göstericiler. Polis seçemez ki aralarında hangisi planlı olarak aralarına girmiş. Belki 1000 kişinin içinde 20 kişi var. Ama polis ne yapacak müdehale edecek tabi. Başa çıkamazsa biber gazı kullanacak. Peki sonra ne olacak. Oraya hak aramaya gelen binlerce insan diyecek ki ben hiçbirşey yapmadım polis bana biber gazı sıktı. Yahu sen de haklısın ama görüyorsun ki işte bu ortamdan nemalanmaya çalışanlar var. Demek ki bu şekilde hak aramamak lazım.
  1 -1 ... liverpoolmlt
 2. 1.
  Gerçekler ortaya çıkınca bir kenara kaçıp, ilk fırsatta tekrar ortaya çıkandırlar aynı zamanda.
  ... musculus trapezius
 3. 2.
  http://www.twitter.com/WUAttack kendileri bu fitnecileri bir bir sergilemektedir.
  ... baoss