Senelerdir kullandığım fakat insanların tadını kaçırmamak adına hiç fotoğrafımı atmadığım uygulama.

Zaten herkes kitap kurdu amk ahah.

Size instagram kullanma kılavuzu
1- kitap & kahve
2- kedi
3- çocuğunuz varsa bokunu bile koyun
4- araba direksiyonu
foto atmalık yer. isteyene adresimi verebilirim, takipçilerim arasında yerini alabilir.

sözlüğün de galerisi var burası da foto atmalık bi yer kısmen. atıyoruz da zaten.
son dönemin en popüler sosyal ağı. sırf bu platform için yeni yeni uygulamalar ve siteler de piyasaya çıkıyor.
keşfetteki yemek + makyaj + filmler/diziler ile ilgili gönderiler için silmiyorum. 40+ grubunun facebook u terk edip kendilerine yeni izdivaç sitesi araması üzerine iyice çöp oldu, napim ben 2010 yılında gülünen esprileri?
(bkz: instagram müzik) efsane güncelleme ile kendini bir defa daha hayran bırakan ecnebi, teşhir uygulaması.
telefondan sildiğim en saçma uygulamadır kendisi.ewed
60 gönderim olduğu halde sildiğim keko uygulaması. Baydı artık. instagram güllerini ve her sıçtığı bokun fotosunu paylaşanları barındıran kısaca boş beleş çöplük uygulamayı artık kullanmıyorum. Siz de kullanmayın dostlar.
Hiç kullanmadım birkaç kere deneme amaçlı hesap açtım ancak bana göre değil resim ve görsele dayalı ve benim tarzım yaşamım yazıya dayalı.
içinde yalandan ibaret gösterişli profiller,hayatlar içeren uygulama.
insanların hayatlarını, yaşayış biçimlerini çok etkilediğini düşündüğüm uygulama. herkesin göründüğü gibi olmadığını, görünmek istediği görünüşü yarattığı uygulama. herkes instagramda mutluysa bu kadar depresyonda olan, mutsuz olup boşanan insanlar kim ?
azı karar çoğu zarar sanal ortam.
azı karar çoğu zarar sanal ortam.
içeriğine laf etmek çok saçma olan uygulama. Orası sizin takip ettiklerinize, beğendiklerinize göre şekillenmektedir 'kekolar'
Türklerin birbirini özendirmek adına kullandığı yer. Bak bende bu var sende var mı? Birde mutlu görünen tiplerin genelde mutsuz olduğu insanlar birikimi gösteriş ortamı
Çöplük.
Tam bir çöplük. işe yaramaz, bozuk, leş şeylerin kocaman bir yığın olduğu, çok nadir iyi şeylerin yer aldığı, iyileri bulmak için de kendini paralaman gerektiği yer.
Kişilerin kendilerini hep mutlu, işleri yolunda gösterdiği yer.
Senelik geliri 20 milyon dolar olan sosyal medya zımbırtısı. Evet.
hesapları var, bende yok. her hesaba hücre dersen canlı bir varlık gibi. kullanmadığıma şükrediyorum
facebook'dan sonra yavaş yavaş suyu çıkan başka bir sosyal uygulamadır. bence en iyisi twitter en azından göbekli azgın dayılar gelip "oh çok güzelsin yavrum" diye yazılar yazamıyorlar kızların paylaşımlarının altına.
instagram cuma günleri mekke cumartesi günleri rio karnavalı gibi.
Facebooktan sonraki geçiş güzergahı.
özellikle de gençler isyan etmesin ve gitgide yozlaşarak temel insani değerleri yitirsinler diye piyasa sürülmüştür. büyük patronların ne yaparsak bu dünyayı daha kolay himaye ederiz diye çıkarttıkları instagram, twiter, whatsap gibi mecralar gençlerin ellerinde telefonlarla bol bol kendi fotoğraflarını çekmeleri ve internette hayali profiller oluşturarak düşünmeden sorgulamadan yaşamaları için üretilmiş oyalama araçlarıdır.
bu sayede 1800 lerde kitap yazan şiir karalayan icat yapan o mucit ruhlu genç beyinler günümüzde arsızlık sahtekarlık karaktersizlik ve kendini beğenmişlik merkezi olmuş, beyinleri sosyal medya denen uygulamalarla kontrol altına alınmış ve isyana kalkışmamaları sorgulamadan büyük patronların zincirlediği bir gemide kürek mahkumu pozisyonunda yaşamaları sağlanmıştır.

böylece rotası belirsiz bir geminin içinde ne yapmaya uğraştığını, nereye varmaya çalıştığını bilmeden sürekli kürek sallayan köle neslin bu vahameti ne yazık ki son yıllarda acı şekilde tezahür etmiş ve etmeye de devam etmektedir.
An itibariyle hikaye kısmı çökmüş.
12 fotoğraf 230 takipçi ve 250 takip edilen ile bazı bilgi ve güzel fotoğrafların olduğu sayfalarını takip ettiğim sosyal medya uygulaması.
Milletin gorgusuzlugunu gosterdigi platform.

Tiksindim amk.