bugün

4 gündür insanların sadece yardımlaşmak için kullandığı sosyal mecra. twitter gibi bok çukurundaki insanlarla pek muhatap olmuyorsunuz...
görsel
işim olmaz.
Benimdir.
Ama kaçırdığım bir şey yoktur. Tüm arkadaşlarım çok mutludur. Kullandığım zamanda Storyde hep bunlar vardı.
Yine aynı şeyleri paylaşıyorlardır.
kullanıyorum ve ne kullanmak ne de kullanmamak bir insanın karakteri hakkında bilgi sahibi etmez. nickim instagram' da da geçerlidir.
Tek instagram'ım uludağ benim başka yok.
Hamdolsun öyle bir meşgalemiz yok.gösteriş ve ifşa kültür cahilliğinin dışa yansımasıdır.
benimdir bir tane hesabım var oda uludağ sözlük vb. sozlüklerin instagram sayfasına ara ara bakmak için. zira ben daha çok yazılı sosyal medya kullanırım tiwitter vb. siteler.
(bkz: Sadaeke)
içinde bulunulan yazar grubu.
Aşırı entelektüel ve cooluz lan harbiden. instagram ne amk düşününce bile gülesim tutuyor.
Aferin mi bekliyorlar anlamıyorum?
Aferin size.
Aşırı entelektüel ve coolsunuz.
Vk , scorp , swarm ve sözlük dışında başka sosyal platform kullanmayan yazardır.
kullanmıyorum mutluyum.
benim.

zik gibi suratım var birde sosyal medyada kendimimi ifşa edecem amk.
Hiçbir zaman kullanmadım ve hayatımda hiçbir şey eksik değil ve bunun yanında instagram hesabı açsam hayatımda değişen birşey olmayacak.
Benim amele isi. Tumblr hepsi icin ideal. Twitter kullaniyorum bir kac hesabim var gundemi takip ediyorum.
benimdir efenim. sosyal medyanın bu kadar çok insan hayatına girmesine karşıyım yok instagrammış, twittermiş, facemiş ....vb. millet artık af buyurun helada ne yaptıklarını ahali ile paylaşır oldu. arada bir klavyeden yada akıllı telefonlarınızdan başınızı kaldırıp direkt yüz yüze insanlar ile iletişime geçin ki geçelim ki insan olduğumuzu unutmayalım.
içinde benim bulunduğum yazarlar grubu, güzel insanlar.

insanların özel hayatlarını afişe etmelerine, saçma sapan şeyleri hayatın amacı haline getirmelerine tepki koyarlar, sinir olarlar.
facebook ta kullanmıyorum efendim, bana ne milletten? millete ne benden? bir arkadaşım ile görüşmek istersem ararım buluşurum değil mi?
https://instagram.com/p/9q-HEem6xE/

Muhtemelen Şu videoyu kaçıran yazarlardır. Altı buçuk saattir gülüyorum.
beraberinde facebook twitter başka ıvır zıvır hangi sosyal paylaşım sitesi varsa onları da kullanmayan insandır.
Yakında facebook hesabını da kapatacak insandır.
Benimdir. Ayrıca facebook da kullanmam.
Ben oluyorum kendisi. Ayrıca ne feysbuk, ne tuittır ne de başka bir hesabım yok. Feysbuk ilk yıllarında kimse bilmezken kullanıp 3 yıl sonunda kapattım. Gerçi şu ara pinterest hesabı düşünüyorum.
en hafif tabiriyle düzgün insandır. namussuz değildir.
Kullanmıyorum ama karşı değilim, sözlüğünde çok farkı yok aslında, burada da herkes kendini ifşa ediyor.