bugün

insta gram akıl sahibi değildir.
Herkes kullanmadığı için rahat rahat fotoğraf paylaşmak isteyen insandır.
aslında fotoğraf, resim vb. görsel sanatlarla uğraşan sanatçıların eserlerini sergileyebilmeleri adına güzel bir ortamdır. bu tür ağlar kendilerini daha ulaşılabilir kıldıklarından sanatına ve üretime devam etmek adına gerekli motivasyon ve beğeniyi buradan toplayabilir; hatta destek görebilirler. bu yüzdendir ki severim, severiz.
Benim ahahahahaga çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum ve hoşuma gidiyor yani .
(bkz: swarm kullanan insan) hiç bir zaman anlayamadım
severek kullandığım bir sosyal medya organı.kameram bozuk diye bu ara pek fotoğraf yükleyemiyorum.
benimdir. kullanmayı da seviyorum. ayrıca; şerefsiz denmek de ne demek lan? instagram da anlarımı yüklüyorum. ekstra bir amaç gütmüyorum.
bağımlısıyım bırakamıyorum.
sırf sevmediğim insanları nezaketen takip etmek zorunda kalmayayım diye bürünmediğim insan tipidir. ha bir de kız erkek düşürmeye birebir olur, aranır bu insan, fiziken sergilenmek ve begenilmek ister
görsel
Sıradan bir insandır. Ben gösteriş meraklısı değilim. Beni burda takip edenler oldu, gördüler. Senelerdir kullandığım hesabımda yalnız 16 tane fotoğraf var. Sözlüğe bile daha çok fotoğraf attım.
Hikaye de atmam pek. O da nadiren. Arkadaşlar beni etiketlerse ayıp olmasın diye.
Yani bana saçma geliyor. Arada bilgi ve mizah sayfalarını takip ediyorum iyi geliyor. Onun dışında kimin ne yediği içtiği umrumda değil. instagram kapanırsa üzülmem bile.
Hiçbir fotoğrafımda da efekt yoktur mesela. Kötü kameramla çekerim kendimi. Öyle de paylaşırım. Kendimi beğendirme gibi bir arzum hiç olmadı. Fotoğraflarımı beğenen sayısı en fazla 120 olmuştur. Takipçim de 320 falan. Hepsi de selam verdiğim insanlar.
instagram boş muhabbet yani.
4 aydır kullanmadığım aplikasyon.
Şimdi ardıma baktığımda meğerse ne kadar çok zamanımı götürüyormuş bu uygulama...
biraz ezik.
çocuklar kendinizi ifşa için özel bir site olması ve sizin orada olmanız, yani ne bileyim.
Arkadaşlarım pek wp yada telegrama girmezler.
Sırf bu andavallara ulaşmak için insta açıp oradan yalnızca mesaj atıyorum.
Tüm kullanımım budur.
işte oldukları için aramak istemiyorum, benimde aklıma geldi aq aramak merak etme.
Bağımlıysa
Ekmek su gibi sitori atıyorsa
FBI ajanı gibi inciği cıncığı araştırıyorsa
Ah vah yazıktır.

Başkalarının hayatını bu kadar merak ediyorsanız roman okuyun efenim.
Hayatımda şahsi hesabımla hiç kullanmadığım sosyal mecra.Genelde kızlar kullanıyor bunu.Onlarında sebebi belli işte arkadaşlarına hava atmak,sırf instagramda hava atmak için manita yapan kızlar var.
tipim degil insanidir. ciddi ciddi buraya fotograflarini atip, begeni kaygisi guden milyonlarca insanin olmasi asiri uzucu. bombos bir mecra, vakit kaybi tamamen.