bugün

tüm vampir film ve kitaplarına konu olmuş başrol vampiridir. diğer hepsi zebil niyetine boyunları dişlerken bu eleman insan öldürmekten rahatsız olur ve canavar olmak istemez (sanki değilmiş gibi). artık vampirlerin fantastik oluşumundan çok duygusal olarak mücadeleleri konu alınmaktadır. ancak okuduğum en sağlam kurgu vampir bir elfin hikayesidir.
(bkz: sislerin vampiri)
(bkz: melankolik vampir)
(bkz: angel)
(bkz: kanka ben niyetliyim)
mis gibi vampirdir.
evde konuk edilebilir.
(bkz: eric northman) kafayı sıyırdıktan sonraki hali.
cullen gerizekalılarıdır. birde true blood daki bill compton insan kanı içmemeyi teşvik ediyordu.
vampirlerin yüz karasıdır. (bkz: day break) (bkz: blade)
(bkz: polis kız) *
vejeteryan köpek balığı gibidir.
insanları korkutamayan sevimli hayalet casper gibidir.
Tercihleri farklı olan bir vampirdir. insan ve insan ürünlerini kullanmayan insateryandır.
lan o edward'dır.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
son dönemdeki popüler dizilerden birirnin baş rol oyuncusu da buna dahildir, Stefan Salvatore.
(bkz: the vampire diaries)
insan kanını temel besin maddesi olarak kullanmayan özünü reddeden vampirdir.

+abi insan kanı alır mısın?
-yok ben kullanmıyorum. yeni ceylan kanı içtim geldim evde.
+kalıbının adamı değilsin abi ceylan nedir allahını seversen. yakalasalar sana da kazığı sokucaklar bana da bu artislik kime abi manita ayağı mı yoksa gene?
alternatif besin kaynakları bulan vampirdir.

ayrıca kuru fasulye yedikten sonra osurmayan insan gibidir.
(bkz: vejeteryan köpek balığı)
sözde vampir. salak, insan kanı lüks değil, ihtiyaç !

edit: sen uyursan-herkes-ölür !! *
tavşan kanı içen türk vampirdir. onu geceleri öğretmenevinde okey oynarken bulmak mümkündür.
Duyguları emen vampirdir.
Eskiden vampirler sadece insan kanı içerdi ve kötüydüler. Şimdi devir değişti. Türlü türlü çıktılar ortaya. Iyileri filanda peydahlandı hani.
9. nesil yazardır.

hoş gelir umarım.