bugün

15 kasim 2006 tarihinde abc ekranlarina gelecek olan yeni dizi. 13 bolum olacagi icin muhtemelen lost'un verdigi arayi doldurma amaclidir.
kevin hill dizisinden hatırlanacak taye diggs' in başrolde olduğu dizi. hafızasını kaybetmiş ve ortağı öldürülmüş bir polisin yaşadığı gerilimi anlatandır.
bir gunu birden fazla yasayan bir polisin hikayesini anlatan dizidir.

(bkz: dejavu)
dün izlemeye başladığım ve bugün itibariyle bitirmiş olduğum dizidir. bu diziyi arkadaşımdan birkaç filmle birlikte "al abi bunu da izlersin güzel dizi" tarzında bir lafla aldığımdan, bir süredir elimdeydi fakat izlememiştim. dvdlerin üzerinde adının yazdığını görünce farkettim. sonra da biraz araştırma yaptım hakkında.

bu dizi abc tarafından, lost'un ara verdiği bir dönemde, onun saatinde yayınlanmaya başlamış. belli ki iddialı bir yapımmış. fakat düşük ratingler nedeniyle, son beş bölümü yayınlanamadan önce yayından kaldırılmış. bu bölümler de on-line olarak yayınlanmış, dizinin fanları için. anlayamadığım şey şu ki; nasıl olur da böyle bir dizi çok düşük ratinglere sahip olur. zira piyasada buna kıyasla çok daha eblek diziler var. çok çok iyi bir dizi diyemem, fakat prison break'ten sonra en iyi dinamizme sahip dizi olduğu tartışılmaz. lost room'dan bile daha iyi bu konuda. dizinin konusu açısından çabuk bitirilmesi çok iyi olmuş esasında, tadında bırakılmış. böyle bir diziyi uzatmak için çok iyi senaristlere ihtiyaç var. ama benim takıldığım konu, ratingler nedeniyle yayından kaldırılmış olması.

her neyse, eğer bu diziyi bulma imkanınız varsa bulun ve izleyin derim. kesinlikle zaman kaybı olmayacaktır.
"my name is detective brett hopper and this is the day that changes everything" diye başlayan dizi. bağımlılık yapabilir.
(bkz: the day is same but different things happen)
(bkz: every decision has a consequence)
(bkz: allah belanı versin alberto garza)
sert polisiye gerilim bi şeyler.
güncel Önemli Başlıklar