bugün

gelinliğin üzerine takılan takıların olmazsa olmazıdır. * *
sinirlenip artistlik yapmak istediğinizde,ayna karşısında koparabileceğiniz yegane aksesuar(özellikle klip çekimlerinizde kullanırken takıntılı karaktere takın ve mucizeleri görün)
gelinlerin artık düğünlerde altın yerine taktıkları zarif takı.
kolyelerin en asil ve en zerafetli duranı.
zarif oldugu düşünülen ve tonla para verilerek sahip olunabilen takı.
midye kistinin boyuna takılmak için düzenlenmiş hali.
kızların hastası olduğu değerli mücevherdir.
alinabilecek cok zarif bir hediye. Bende isterim keske bana da alinsa.
sevgilime hediye etmek istediğim şey.
ingilizcesi* argoda partnerin boynuna ya da dekoltesine boşalınca oluşan görüntüye verilen admış.
erkeğin memelere boşalması durumuna da verilen isimdir.

hayalleri yıkılanlardan ve midesi bulananlardan özür dilerim.
kadını kadın yapan detaylardan biri, çöp olmasını istemediğim konulardan biri. şimdi t shirt'ün üstüne takmaya çalışan kezbanlar falan olur aman diyeyim.
Sahte takı imkanı sayesinde her gelir grubundan kadının kullanabileceği aksesuar. Beyaz olduğu takdirde her renk kıyafete yakışır.
biraz nene işi bulduğum için otuz beş olduktan sonra kullanmaya başlamak üzere sakladığım bir takıydı bu. düzenli aralıklarla çekmecelerde yaptığım kazı çalışmalarının sonuncusunda ele geçirdiğim bütün takı tokaları tek tek denerken bunun bana inanılmaz yakıştığına kanaat getirdim hatta güzelliğinden büyülendim bile diyebilirim. altınları çıkardım inciye geçtim, hayır otuz beş olmadım bir on yılı var onun daha. darısı sarı saçın başına.