bugün

gülşen'in bile içinde olduğu sözde oluşum. berdan mardini ve ido'yu da transfer edecekleri söylentiler arasında.
(bkz: toblerone)
Ucgenle bagıntılı kelime.
inlerine ineceğiz onların inlerine!!

Şaka maka bora iyiat sağlam yazmış

görsel
Bir gün gelecek, dünyayı tek başkentten idare edecekler. Tüm planları bu... Dünyada tek bir devlet, tek bir bayrak olacak. O bayrakta da 2 tane üçgen olacak...
Dünyayı yöneten topluluk. Türkiyede ve dünyada en önemli sanatçılar bu örgüte üyedir.
Killimunati-2pac.
(bkz: ergen turnusolu)
Bence bu örgüt bizi gelecek zamandan yönetiyor yane zaman yolculugu yaparak yoksa hangi örgüt kendini açıga çikaracak bilgiler dogurur, zaman makinesini buldular bunlar.
o kadar gizlidir ki yöneticilerinden, kullandığı insanlara kadar, yöntemlerinden amaçlarına kadar her bir bokunu herkes biliyor.

yetmiyor, en ince detaylar yutübde paylaşılıyor, bloglara meze ediliyor.

ya ben var ya böyle örgütün geçmişini sikeyim aga. ulan bana pazartesi gel başla deseler, erkan elektara kadar düştüyseniz yarraa yemişsiniz olum deyip reddederim lan.

edit: yutüb ne amına koyim ya.
(bkz: mustafa ceceli nin tenlerin secimi klibi)
'eyes wide shut' filminde adeta deşifre edilmiş örgüttür. ha, bu filmi izleyenlerin yüzde doksandokuzu filmin kadın-erkek ilişkilerini konu alan bir drama olduğunu söyler, bu da onların suçu değil. kubrick'in de istediği buydu zaten...
Yurdum insanının son dönemdeki yeni eğlencesi. Liselilerin bile dilinde bu örgüt amk.
(bkz: her üçgene illuminati demek) baymıştır.
(bkz: allahını seven beni fortlasın) diye haykırası geliyo insanın.
Ramazanin ikinci haftasi iftar verecek olusum.
Bora iyiat acaba iyi at mış mı bu gizli örgüt hakkında.
otu boku gözetleyen rötgenciler. oraya bi göz buraya bir. yok sübliminal mesaj. derdiniz ne oğlum 60 senelik ömrün var lan topu topu yok onu ele geçirelim yok bunu dikizleyelim ne tarz sapık adamlarsınız lan siz.
(bkz: distopya)

not: hayatımız olmuş distopya... ( hayatımız olmuş sinema'dan alıntı ettim)
nereden kaydolunduğunu öğrenmek istediğim dernek.
Üyesi olduğum dernek çocuklarınızı dinsiz yapıp tek ilah olan uçan spagetti canavarına iman ettireceğiz.
internet üzerinden özgür masonlar locası'nın sitesine girip form doldurarak iletişim bilgilerinizi bırakıp size geri dönmelerini sağlayabileceğiniz tarikat. Her mason illuminati ile bağlantılı olmak zorunda değildir. Ama Türkiye'deki mason locası tamamen illuminati'ye hizmet sağlama amacını üstlenmiştir, ki bu sebeple birçok pagan/mason amaçlarının saptığını beyan ederek locadan ayrılmıştır.
içinde bulunduğum örgüt.Eninde sonunda uçan spagetti canavari olan bana tapacaksiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=83bjQ_dyvUw

Kamon örgüt, gel.
bazı karacahil ergenlerin inandığı şeyimsi sadece bloglardaki yazıları okuyarak youtube'da ki birkaç video izleyipte "aha illuminati bu " deyip paranoyak olmaktır . illuminati kuruluşundan 15 sene sonra kapatılmış örgüt . ha gene de hala "allah allah neden şarkıcılar xy sembolü kullaniyor" diyeceklere de diyeyim çünkü her şarkının , klibin bir konsepti vardır . o tek göz dediğiniz şey ise eski mısıra kadar dayanan semboldür .
Kendilerine aydınlanmışlar diyen yeni dunyanın yaratıcısı olduklarını sanan bir avuç gerizelalı.ayrıca taptıkları şey horusun gozudur mısırın ışık tanrısı olarak da bilinir.
güncel Önemli Başlıklar