bugün

bir kız ismi.ailede doğan ilk kız çocuğa büyük bi zevkle bu isim verilir.
"ilk ışık" olarak da bilinir.
iLKNUR Türkiye'de en çok kullanılan 157. isim (... 155. melike, 156. tamer, 157. ilknur, 158. aynur, 159. fikret, ...). Ülkemizde yaklaşık her 755 kişiden birinin adı iLKNUR ve ismin yaygınlık oranı binde 1.32.

iLKNUR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 13-02-2009 21:32 itibariyle yaklaşık 94,939 kişinin isminin iLKNUR olduğu ve iLKNUR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1569 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

iLKNUR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda iLKNUR yaşadığını tahmin ediyoruz.

iLKNUR Türkiye'nin en yaygın 157. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 157. ad ise Arnold ismi. iLKNUR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 155. Mitchell 156. Harvey 157. Arnold 158. Aaron 159. Denise isimleri de sayılabilir.

http://www.ismiDidikle.com'dan alınmıştır.
kıllı tüylü bıyıklı kızların ismidir. adı ilknur olupta kılsızını henüz görmedim.
siyah örgülü saçları kalın çerçeveli gözlükleri ve telli dişleri olan hiç durmadan hocayı dinleyip 90 alınca ağlayan düşük not alamama özürlü kızın ismidir.
yemelik dudakları olan kızın ismi.
bir güzel insanın ismi. Selamun aleyküm qamqi.
2 kez denk geldiğim isim. ikiside baya baya çalışkandı. yani çalışkan kızları olmasını isteyenlerin koyduğu isim.
o değil lise 1. sınıftayım bu kızla yan yana oturuyorum. hocada bildiğin kopya çekmemize izin veriyor. bende aptalım tabi kız bana kağıdı gösteriyor bak diyor ben bakmıyorum. sonra sınav bitti kız hem arkasına, hem önüne kopya verdi hepsi 90 civarı not aldı. sınav sonu bana dönüp "sen hasta mısın" diye sordu. o kadar yıl geçti şu soruyu unutamadım. ha birde bu iki denk geldiğim ilknurda kapalı kızlardı. heralde allahın takdiri.
tanıdığım bi tane ilknur var onunda abuk subuk hareketleri var sanırım bende bi gariplik var bütün saçma insanlar bana denk geliyor.
Çirkef dişi ismi.
ilk sevgilimim ismi urfaliydi hewal di mevaldi ama iyi bir kizdi esmer essek gibi gozleri vardi . 2 duble raki 80 promil onun bakislari 380 promildi amk kizi terk edip gitmisti beni sonra ilk ask acimi dj akmanla paylastim.
Çok güzel bir kız ismidir. Genelde minyon, sevimli ve etrafına ışık saçan kızlarda bulunur. ilknur ismindeki kızlar genelde iyi huylu ve melek gibidirler. Ayrıca başak burcu kadınına da en çok yakışan isimlerden biridir.
kilolu ve beyaz tenli kızların ismi.
Kezbandır. Çirkeftir. illettir. Bu isimli kızlardan uzak durulmalıdır. Ayrıca kızıl saçlı ve beyaz tenlidir.*
eski ev sahibimizin kızının adı.
arabasıyla snapchat'i süsleyen kız ismi.
ilk ışık anlamına gelir.
ne ilknur'muş ya.
Psikologtur.
din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni ismi çok afedersiniz ve kusura bakınız.
dayımın kızının adıdır.