bugün

allah mesud etsin denmesi gerek durumdur.
ilk sevgili sizinle evleniyorsa pek de sorun olmayacak durumdur.
hala onu sevip sevmeme durumuna,
kiminle evlendiğine,
siz evlendikten sonra mı yoksa siz evlenmeden önce mi evlendiğine bağlı olarak cevabı değişen bir durumdur.
eğer ki evlenen sevgili sizin eski sevgiliniz değilse, oturup ilişkiyi bir daha düşünmek gerekecektir.
yaşlılık belirtisi, bunalıma sokan hede.
eğer düğününe gittiyseniz damat yada gelinin yerinde bende olabilirdim diye düşünmeniz kesin olan olay
ümit sayın abimizin nikah masasını dinlemekten başka bir iş düşmez olur artık o acı yüklü bünyeye.
ulan ben ne zaman evlenicem acaba diye düşündürten hadise.
(bkz: vururum seni)
ilk sevgiliyle ilgili iyi yada kötü her türlü hayale bir son verilmesi gerektiğini meydana getiren durumdur
dügününde göbek atılması gereken durumdur.
(bkz: iki sevgilinin evlenmesi)
nedime olma isteği. ben kurtuldum ohhh deyip karşısında bir yandan yazık yazık diyerek bir yandan da timsah gülüşleri atmak.*
(bkz: nayır nolamaz)
düğün hediyesi olarak size ilk hediye ettiği bir eşyayı* verince daha bir anlamlı olabilecek olay.
edit: umurumuzda mıdır? hayır.
(bkz: ya benim olacaksın ya da kara toprağın)
mutluluklar dilenmesi gereken durumdur.
eğer hala unutulmamış bir sevgili ise düğün günü
cengiz kurtoglu'ndan gelin olmuş gidiyorsun dinlenmesine neden olabilecek düğün dernek.
(bkz: başlığı yanlış okumak)
(bkz: iki sevgilinin evlenmesi)
(bkz: oruç başına vurmak)
daha da kötüsü, siz hala onu severken, onun nispet yaparak size düğün davetiyesini göndermesidir.
okula gitmek icin binilen otobuste eski sevgilinin arkadaslari tarafindan size ucurulan haberdir. unutulmustur, mutluluk dilenesi insandir. fakat oturup zaman su gibi akip gidiyor seklinde dusundurur.
bır yerlerde karsınıza cıkmasıdır, ölüm gibi bir haberdir, hele canınız kadar seviyorsanız sırf bir inat uğruna yapılıyorsa her an ölüp ölüp dirilmektir bu haberi almak, bir de dügün davetiyesi varsa işin içinde bitmektir...
okur okumaz sigara yaktıran başlık... sanırım milyon tane mantık önermesinde olması gereken bu da dense yine de acısını hissettiriyor bir yerlerden... *
verilmis sadakam var ki kurtuldum * diye de yorumlanılabilecek * bir durumdur.
daha kotusu için (bkz: eski sevgilinin başkasıyla evlenmesi)