bugün

Sevişmeden uyumayın.
Kendi sevgiliniz ile uyuduğunuzdan emin olun. Evvela Işığı yakın bi bakın.
Sevgiliyle kaşık pozisyonunda uyunur. bu zaten 371 no'lu birleşmiş milletler güvenlik konseyi kararı. tartışmam.

Erkekler:
1- kolunuzu boyun boşluğundan geçirin. yoksa sabah uyandığınızda kolunuzda 6lı karaca bıçak seti deneniyor hissiyle uyanırsınız.
2- sarılırken kızın memelerini, vajinasını bi rahat bırakın boyuna içinden lamba cini çıkacak gibi ovalamayın. uyumayacaksanız kalkın sevişin. uyku ciddi iştir. kendinizi verin.
3- kafanızı, ağzınız burnunuz kızın kulağına gelecek şekilde konumlandırmayın, kompresör gibi fıss fıss bütün gece. sana yapsak? ayrıca huylanıyorlar, gıdıklanıyorlar. olan libido da kaçar bak.
4- kızı diş macunu tüpü gibi sıkmayın, güç gösterisi yapan davarlar var aranızda biliyorum. isim verip rencide etmeyeceğim. hafif kucaklama yeterli, sevgilinle uyuyorsun, kızı göz altına almıyorsun. sakin ol.

Kadınlar:

1- kuru şampuan hijyen getirmez, kuduz gibi sudan korkmayın şu saçınızı bi yıkayın mk ya.
2- uyurken kendinizi titreşime almayın, sessize alın. bütün gece kıpır kıpır, bi rahat durun, uyutmuyosunuz skicem bak.
3- 3 yada 4 posta atılmışsa artık bi yetinin amk! uyuklayan adamın sağını solunu tutmayın, kurcalamayın, 45 dk kestirip aniden uyanıp alacaklı gibi malafata yapışmayın.
4- özellikle zayıf kızlara sesleniyorum: omzunuz, dirseğiniz nereye baskı yapıyor nereyi eziyor bi farkında olun, arkanızdaki yumuşak gövde kışlık döşek değil, insan insan! adam sesini çıkarmıyor diye merkezi sinir sistemi yok değil.

hadi iyi uykular.
kızı ürkütme bro.
uyku ilaci alin zira ilk denemede uyumak imkansizdir.
götünüzü dönün uyuyun abi fazla şatafata gerek yok.
Kasmayın fazla.
4 posta atmadan uyumayın.❤️
Gideyim de bir pipo yakayım.
Yoksa bu başlıkları görmeye devam edecem.

Eved.
69 pozisyonunda uyuyun., canınız çekerse sevgiliye sakso çekmek basit olur..
Sapıklaşmayın, masumane uyuyun.
Sevgilinizle uyumayın.

Gidin evlenin sonra ne bok yerseniz yiyin.
uyumayın. sonra alışıyorsun ve bir bakmışsın yanında uyumuyor. üzülüyorsun.
Aranıza yastık koyun. : )
kaşık pozisyonunda uyuyun uykunun ilerleyen saatlerinde belki bişeyler olabilir. evet..
dalgayı sürekli temas halinde bırakın.
beyler sakin olun, sevişmek için çabalamayın. kadın ne yapıyorsa onu yapın sonra abazasın, sen benim vücudum için mi birliktesin diye terk edilebilirsiniz.
Uyumayın, haram.
Horlamak istemiyorsanız,dişlerinizi sıkarak uyuyabilirsiniz.
Beklediğimiz tavsiyelerdir evet.

14 şubat geliyor hayır sevap.
Bir nevi hazırlık müsabakası niteliğinde olan ve topla oynanan süreden, kat edilen mesafeye, isabetli pastan en çok vakit geçirilen sıcak alanlara dikkat edilmeli.
Evlenmeden uyumayin.
olurda metrobüste uyursanız, yaşlılara yer vermemek için uyuma numarası yapmayın. Numara yapıyorsa bilin ki sizi sevmiyordur. Aşk ve sevgi gerçeklerle güzelleşir.
Bacaklarinizi bacaklarina dolayim sikistirin yani.
Birde sacini falan bozun ustune gidin cok tatli olur.
Yazık omzuna koluna iyi davranın gerçi göbeğini, omzunu, kolunu yastık gibi kullanmak eyi oluyu.