bugün

bu mühim olayı daha önce tecrübe etmemiş kardeşlerimize tavsiyelerdir. benim nacizane tavsiyem,bir kaç dakika biriktirip sonra bir anda ozon tabakasına doğru salmanızdır.
birazcık ses çıkabilir.. korkmayın!
http://www.vidivodo.com/2.../osurugundan-korkan-bebek
(bkz: ateşle yaklaşma) diye hayat kurtarıcı tavsiyelerde bulunmak gerekebilir...
artık tavsiye almanız için çok geçtir.
bebeklere yapılması muhtemel olan tavsiyelerdir.
ağır bi şeyler yemeyin, yerseniz osururken daha başka şeyler de yapmanız muhtemel. öhm neyse, ve yalnız olun; öyle osuruk kokunuzu milletin burun deliklerine sokmayın. bu kadar.
en önemlisi osurucam derken sıçmamaya özen gösterin.
(bkz: pis herif)
gotunuze cakmak dayayip osurmayin,mazallah killarinizi yakarsiniz.
osurmayın.
edit:düz mantığın kitabınıda yazacağım.
sucuklu yumurta yedikten sonra bir köşede gizlice osurup kendi osuruğunuzu koklayın. ben denedim çok güzel oluyo.
şimdi çok önemli. ya sesli ya kokulu olacağından bir tercih yapmalıyız.
sessiz osurmaya çalışırsak o kokulu olacaktır. kapalı ortamdaysak ve iki kişiysek bu çok kötü olur. hem diğer arkadaş bizim osurduğumuzu anlayacaktır. hem de kötü kokacaktır. bunun ucu bize de dayanır. her ne kadar insana kendi osuruğu çok kötü gelmese de ne kadar da güzel gelebilir ki!
dışarıdaysanız sessiz osurun. koksun mühim değil. açık hava sonuçta. kokarsa da ileride fabrikalar var oradan geliyor dersiniz.
sesli osurucaksak bu genelde çok kokmaz. evde teksek mesela varın sesli osurun. hem bu güzel bir dejarj yöntemidir. hatta osurmadan önce küçük kardeşin odasına gidin onun odasında osurun. bu da çok zevklidir. birkaç senedir ben öyle yaparım.
bunun dışında oturuyorsak ve osurmak durumundaysak popoyu hafif kaldırıp daha rahat osurabiliriz.
kapalı mekan ve osurmak zorunda gibiyiz. peki napıcaz? osurmadan önce bir espri yapıp yüksek sesle gülün ve ortamdakilerin de gülmesini sağlıyın. gürültü varken salın osuruğu. hem bu osuruk duyulmaz hem de kokarsa da espri yaptım birisi çok gülerken kaçırmıştır dersiniz ve suçlu olarak siz aranmazsınız. evet yaklaşık 23 yıldır osuruyorum. osurma tecrübelerimi kendimce anlatmaya çalıştım. diğer arkadaşlar da yazarsa bilgilenir, çok daha nitelikli osurabiliriz.
salın gitsin. evet.
kıçınızda pudra varken osurmayın, çok komik oluyor.
suda osurmak çok zevklidir, denizde yüzerken osurun ve baloncukları seyredin.
anket doldururken osrmak zeka seviyesini geriletir, aman ha yapmayın.
kendi osuruğunuza gülmeyin, başkasınınkine de gülmeyin zira osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur
(bkz: abaküsten yazıyorum)
(bkz: s o s)
önce ishal olup olunmadığından emin olunması gerekir. yoksa istenmeyen durumlara yol açabilr.
eğer otururken osuracaksanız, totonuzu hafif havaya kaldırıp, birazda sağ ya da sol tarafa doğru eğilirseniz osuruğunuz daha rahat çıkacaktır.

(bkz: ne kadar iğrencim ya ıyyyyyy)
kokusu ilk osurana gelirmiş haberiniz olsun. osurun ve kendinizi kutlayın.
arada sırada kuru fasülye, nohut yemekleri yiyip kendinize küçük süprizler yapabilirsiniz.
ishalseniz en yakın klozete başvurun *
hoca: h
osuracak kişi:o

h: evet şimdi en basit sessiz osurma tekniğinden başlıyoruz.
o: yapabilecek miyim hocam ?
h: başlarda böyle hissetmen normal. alışırsın.
h: şimdi otur kanepeye ve ıkın tam osuracakken popoyu yana doğru kaldır.
o: ııııhııh. çatırrrtttt.
h: olmuyor, olmuyor. direk sesliye geçiyorsun.
o: hocam ama kem küm.
h: acele ediyorsun. yavaş yavaş öğreniceksin. sana her türünü öğreteceğim.
o: tamam hocam emrinizdeyim.

bu tür diyalogların dönmesi muhtemeldir.
ossuruğunuzun sadece gazdan ibaret olduğuna emin olun çünkü büyük bir hazla gürültü çıkartmak isteyebilirsiniz. sadece gaz yoksa muhtemelen sıçıyorsunuzdur. bu fiili ossurarak yaptığınız için bunun adına bizler SIÇORTMAK diyoruz. literatüre hayırlı olsun.
ateş olan bölgeden uzak durması gereklidir. kendine acımıyorsan diğerlerine acı. 40 yıldır içinde tutmuşsa birde atom bombası etkisi yaratabilir.
Sesle koku ters orantılıdır.
Çok ses var diye üzülme,
Çok kokuyor diye üzül.
yanınızda mutlaka yedek iç çamaşır bulundurun.