bugün

Değişir,ilk sevgilimle 1 yıl sonra , üçüncü sevgilimle 4 gün sonra opusmustuk.
ilk gün öbüşülür. Ay ne ayıp bi şey ya!
Seroloji testini ne zaman yaptırıp sonucunu alırsan bence o zaman.

Seroloji önemli, korunun.
normali bana göre ilk gün olumluysa öpüşülürde yiyişilirde pompake devamke. ama kızla 4 ay görüş hala yok olmaz daha erken yok ebenin halası.

kadının biriyle konuşuyorum durup durup bana dediği erkekler beni silkmek istiyor. bu lafa ben utandım ama ablacım senle buluşup ne yapmasını bekliyorsun inşaatta etriye bükmesini mi yoksa turşu kurmasını mı ?

bir sürü kızla tanıştım hepsi aynı sevgili olalım yedir içir gezdir ama öpüşmeyek abi ben senle niye sevgili oluyum değişik bir kafa yapısı.
bu konuları günü ayı yoktur. randevu ile mi öpüşüyorsunuz? herhangi bir an içten gelirse ve geri kalan bileşenler de müsaitse öpüşülür. kimiyle ilk gün olur kimiyle 3. ay kimiyle 3. yıl, kimiyle hiçbir zaman.
Bizim zamanımızda aklımıza bile gelmezdi.

Öpüşebilmeyerek de sevebilmeyi öğrenmiştik.

Haa yeni kuşağa göre malız belki de?!
Ama o dönem biz yeni kuşaktık.
ilişkiye öpüşerek başlanır. Öncesinde flört müsün değil misin nereden anlayacaksın ama öpüştüğün an artık tamam. O dudaklar sana ait başkasına dokunamaz.
ay hafta gün saat dakika değil daha buluşmadan öbüşülmektedir. internet çağındayız genşler wp den tut instegrama kadar her yerde öbücük emojileri var tanışır tanışmaz öbüşmeye başlıyorlar artık zaman kavramı ortadan kalktı.
ayı mı? ilk 3 buluşmada hala öpüşme olmadıysa sen o işi unut. biz yeni tanıştığımızda ikinci buluşmada yatağa atmıştım. şimdi beş senelik evliyiz.
Evlenince . En dogru bilgi budur.
adı üzerinde ilişkiden ilişkiye değişen bir konudur.
ilişkilerin eski tadı yok gibi geliyor bana. her şey o kadar normalleşti ki. ilk gün buluşup öpüşmek, ilişkiye girmek bile normal bir durum günümüzde. artık öpüşmek çok sıradan bir şey. tabi bu değerleri çok çabuk tüketince de her şey boka sarıyor.
akrep hemen öper, boğa öpemez onu karşısındaki öper . ikizler öpüşmeden ayrılmıştır zaten.
2. BULUŞMA iyidir.
ilk buluşmada iki taraf da birbirinden hoşlandığından emin olur. 2. buluşmada da yumulursunuz.
Ay mı? O kadar mı iticisiniz ulan?
ilk günüde olabilir böyle bir şartlandırma olmamalı.
ilişkiye başlandıktan sonra çok beklemenin bir lüzumu yoktur. ne yapacaksınız 6 ay boyunca ''ay aşkım, nasılsın aşkım, günaydın aşkım''lı mı ilerleyeceksiniz ?

en geç 3. aydan sonra öpüşmeye başlamalısınız. 6. aydan sonra da ilk seksinizi yaparsınız acele etmeyin. ilk öpüşmenizden sonra 3 ay boyunca ara sıra ufak tefek şımarıklıklar da bulunun.

dozunu kaçırmayın. ilişkinin 6. ayına gelince hadi bakalım et duanı cesaretini topla sevgiline yaklaş arkasından sarıl ona.

güreşiyormuşcasına yatağa at onu biraz gülerek, biraz da güreşerek eğlenin sonrasında cesaret gerektiren o adımı atın. kalanı için belinize kuvvet dilerim.

yani hakikaten ne bileyim birine uzun aylardır sürekli aşkım aşkım deyip henüz öpüşmemiş olmak çok saçma geliyor. çocuk değilsiniz sonuçta.
ne ayı aminim turşu mu kuruyonuz hahaha. baktın ilk gün tanıştın kafaya yattı akşamı eve gidecen diyar pala dan pompalamasyon şarkısı eşliğinde olmasın sabahlar.

kızlarla flörtleşiyorum aminim yızın bana dediği erkekler beni yatağa atmak istiyor silkmek istiyor hay senin ben sadece sevecekmişim de cinsellik olmayacakmışta tene dokunmadan sevmekmişte.

abi batak oyunundaki ya da okeydeki ortağım kankammısın erkek arkadaşım mısın ? iki seven kişi sevgili sevişir aşk falan.

böyle aşkın ızdırabının izzeti nefsinin su verenini. evlensen ya başı ağrır ya kıçı.
ikinci, bilemedin üçüncü buluşmada.
Kız tarafı zaten lk buluşmada verir notunu, ileriye yönelik yapar planlarını.
Eğer ilk buluşmadan sonra ikincis için ok. dediyse, zaten formaliteler dışında bekleyecek birşey yoktur.
bu aradaki ilişki düzeyine ve partnerler arasındaki iletişime bağlı. yok 3. aydan sonra falan hikaye bunlar. kendi ilişkinize göre değerlendirme yapın.
Gerdek gecesi.uygundur aga.
Gerdek gecesi.uygundur aga.
ilk sevgilim ile bir yıl sonra, ikincisi ile 3 . buluşmada.
ne ayı lan millet saniyeler içinde öpüşüyor siz 50 sene geriden geliyorsunuz.
Ne ayı ya diyerek girdim başlığa *.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar