entry'ler (46)

sözlükteki yazarların beni kız zannetmesi

O da bir şey mi zamanında bazılarınızı adam sanmıştık göt lalesi çıktılar.

neden sevilmediniz

Karşımdakini hayatımın merkezine koydum güven vereyim inandırayım derken tamamen ona ait olduğumu düşündürdüm. Bir erkeğin merakını cezbedemiyorsanız hiçe dönüşüveriyorsunuz. ilişki boyunca ilk günkü iradesini koruyabilen kazanır. O merak duygusu güzel şey,kimseye cepte olduğunuz hissini vermeyin.

Ben hala beni seviyor mu sevmiyor mu emin olmadığını söyleyen bir ibneye çok seviyorsun çok diyen bir götoşum beni de çok dinlemeyin.

entry sözlük formatına aykırı

Sözlükte format varmış.

Ay ben şok.

kaşa çizik attırmak

Ben lisedeyken çok modaydı. Kızlar adam dövmeye falan giderdi ciddi ciddi lan hahahahaha.

Yakışan kimseyi görmedim inşallah tekrar moda olmaz.

fakirlik alın yazısıdır

(img:#2182298)

yazarların söylemek istedikleri

Kodumun yerinde binamın tam karşısına ismimin baş harfiyle başka bir ismin baş harfini koyup ortasına da kalp koyup yapıştırmışlar. Kalbin orta yerinde de Arapça bir şeyler yazıyor. Tüm bina bana garip bakıyor. inşallah kalbin ortasında küfür yazmıyordur kodumun gangsterleri psikolojimi bozdu kaç gündür.

kızların ruh hastası varlıklar olması

O iki kızdan başta ilgi göstermeyen asıl ilgilenendi, ilgi gösterense seni tanıyıp arkadaş olup aranızı yapmaya çalışan kişi olacaktı.

Vakti zamanında ben de bu senaryoyu yaşadım arkadaşımla arasını yapayım diye girdiğim yolda esas oğlanın ilgisi bir anda bana kaymıştı işler boka sarmıştı.

Allah kurtarsın amca.

sadece mesajlaşmak isteyen kız

Evlidir.

Mal olmayın gerizekalılar.

Büdüt: bi vur da göreyim.

en çok etkilendiğiniz korku filmi

Dabbe.

Ben onu izlerken çocuktum aq hala korkarım.

ilişkinin kaçıncı ayı öpüşülür sorunsalı

Seroloji testini ne zaman yaptırıp sonucunu alırsan bence o zaman.

Seroloji önemli, korunun.

birden fazla sevgili geçmişi olan kızların namusu

Zinhar yoktur.

Birden fazla sevgili ne demek kappeler? nereden buluyorsunuz bunları biz bir tane bulsak nimet diye havada taşıyoruz. Hakkımı yiyenin boğazında kalsın puh.

sözlüğün gerizekalı kaynaması

Çıkış yap da geçsin.

insanlık birden taşlaşıp bin yıl sonra uyansaydı

Onu bunu bilmem benim kesin belim tutulurdu.

frank lucas

Daha düzgün dövüşün harcadığım internete değsin.

Bir yazar, hiç tanımam.

iş arkadaşı

Canım balım diyorsa kaçın oradan biraz samimiyet kurup kendi işlerini size yıkacak, yerine bakmanız için ricalarda bulunacak ve hatta geç kaldığı zamanlarda idare etmenizi isteyecek.

Flört amacı gütmeyen hareketleri üstünüze alınırsanız incinirsiniz.

yaşam standartını düşüren şeyler

Özgüvensizlik.

kendinize aşık değilseniz dış etkenlerden çok çabuk etkilenirsiniz, sahneye çıkıp şov yapmak varken hakkımda ne düşünürler diye kendinizi yemek neden? Başroldeyken yan rol gibi geçip gitmeyin.

covid 19 geçiren öğretmen aşı olmak zorunda mı

Evet.

Teşekkürler.

kız tavlamak için gerekli olan 3 şey

1. Ortalama bir tip
2. Yüksek özgüven
3. Gizli şerefsizlik.

Üçüne aynı anda sahip olanlara düşmeyen kız lezbiyenmiş.

doktor istediğiniz kadar işkence yapın dedi

Özel hastanenin çıkardığı ücreti nasıl ödemezsin?

böyle.

meme ucu gözüken kızı 20 bin türkün takibe alması

Bugün meme ucunu gösteren yarın kim bilir neresini gösterir diyerek hurraa yardırmışlardır canım ne olacak?

Ben böyle bir video çeksem meme ucuma odaklandılar demem, teşekkür ederim. Beyler siz malsınız mal.