bugün

insan sevdiği insana ilgisiz kalamaz.eğer ilgisizse ya depresyondadır ya da ayrılmak üzeredir. ilgisiz sevgiliye sahip şahıs bu yüzdendir ki diken üstündedir. kimsenin başına vermesin.
3 beyazdan sonra insanın ruh sağlığı için uzak durması gereken diğer bir etken. akıllara zarar ziyan insan modeli. madem ilgilenmiceksin neden sevgili olursun dedirten insanımsı.
insanı canından bezdiren aşktan soğutan madem seviyosun neden sevdğini göstermiyosun be dedirten kişidir. fakat ilgisiz olan genelde daha bi sevilir. (bkz: gönül kaçanı kovalar)
(bkz: evlerden irak)
ortalıkta hayalet gibi dolaşacağından kendisine hayalet sevgilim parçasının yakışacağı sevgilidir.
ilgisiz sevgili işini bilen sevgili de olabilir. biraz durun izleyin. önyargılı olmayın. ilgisizliğin prim yaptığını öğrenmiştir. primini yalnızlığıyla arasında paylaşmasını sağlayıp gecenin karanlığında kaybolun.
önce aşırı ilgi gösterip, sizi sevgi manyağı yapan ardından sizi kendine alıştırıp yavaş yavaş geri çekilen sevgilidir. ama bir gerçek daha vardır ki unutulmamalıdır. hayatının odak noktasının biz olmamızı bekleyemeyiz. sonuçta kendi hayatı ve sorumlulukları vardır. bu yüzden ilgi gösteremiyor olabilir. üstüne gitmemek lazım hani.
gencecik yasta kanser olma sebebidir.
hiç sevgilisiz olmaktan iyi *,pişkin sevgili modeliyle aynı,ideal sevgili modelinden kötü olan sevgilidir
akşam yolladığınız aşk dolu msjınıza cevap vermeyen sevgilinize sorarsınız:
-aşkıım sana msj attım niye cevap yazmıyosun?
cevap hazırdır.
-niye yazayıım?
-ne demek bu şimdi yaa?sen beni sevmiyo musun?
-ya işte böyle peşinden saçmasapan sorular sorma diye yazmıyorum...
-:(
-tamam uzatma yaa işim vardı aa..
-yani seviyosun??
-evet tamam seviyorum ama uzatma.
-tamam hadi kahve içmeye gidelim....
adamı zorla ilgisizliğe iten insanların sevgilileridir.
ilgisiz olmayan sevgiliyi ilgisiz gibi göstermek.

-Ahmet bugün abc kafeye gidelimmi ??
-yarın gitsek ?
-bugün o aysu denen karıyla buluşcan dimi ? allah belanı versin ahmet
-tamam lan tamam geliyom
-(kız aysu sonunda bi b.ka yaradın)
-ezgi canım, bu aralar pek bir suskunlaştın
-... (tırnaklarıyla oynamaktadır)
-bilmiyorum farkında mısın ama bir tek espirime bile gülmüyorsun
-... (ciddi bir şekilde menüyü incelemektedir)
-(hala ümit besler)neden hiçbir şey eskisi gibi değil ki sanki?
-... (sigarasından çektiği dumanı karşısındakinin yüzüne üflüyor şimdi de)
-(ses ağlamaklı artık) bir tanem bir şey söylemeyecek misin?
-karnım aç!

(bkz: kabahat sana insan diyende zaten)
bunu altında kesinlkle başka bi şeylerin de olabaileceği bir durumdur,her ihtimale karşı sevgilinin msjları karıştırılmalı hatta mümkünse sizinle geçirmediği zmnlarda ne yaptıını öğrenmek gerekir..yada en iisi boşverin gitsin zamana bırakın..
rahat bir sevgilidir, sıkmaz, kimilerine göre ideal olmakla birlikte suyu ısınmış da olabilir
bu durumun bir çok sebebi olabilir..

1)kişi yaratılış itibariyle ilgisiz biri olabilir,hayat boyunca kimseyle ilgilenmemiştir ki

2)sevgilisi onunla ilgilenmemeye başlamıştır ya da ilgilenmemektedir zaten..ona misilleme olsun diye ya da dikkatini çekmek için böyle davranmış olabilir

3)artık sevgisini kaybetmeye başlamıştır..sevgilisi onu çekmemektedir..sonuçta ilgilenmesi için bişeyler hissetmesi gerekir..herşey eskide kalmıştır

4)ilgilenmek istemektedir fakat uygun şartlar yoktur..mesela kontörü bitmiştir ulaşamaz,kendi çevresinde farklı şeyler olmuştur sevgilisiyle ilgilenmeye fırsat bulamamaktadır,bunun gibi şeyler..

5)ilgisinin karşılığını alamadığını düşünmektedir.. sevgilisinin onun ilgisin hakedip etmediğini sorgulmaktadır kendi içinde..

daha buna benzer birçok durum sayılabilir
"ya böyle beni sıkmayan sürekli arayıp sormayan bir sevgilim olsun" yakınmasının tanrının iyi bir saatinde kabul etmesinin sonucudur. (bkz: allahın iyi saatine denk gelmesi) *
terk edilmeyi hak eden sevgilidir . *
ilgi göstermemeyi cool olmak sanacak kadar saf olabilecek sevgili
terkedilmeye değil süründürülmeye mahkum kişidir.insanın yaşasın kötülük * damarlarını kabartan kişidir.
yeni arayışlar içinde olma ihtimali yüksek olan sevgilidir.
sevgili değil manitadır o.*
en az çok ilgili sevgili kadar kötü bir sevgilidir. orta noktayı bulmak lazımdır.
nihayet yol verilen sevgilidir. *
her an eski sevgili olması muhtemel olan...