bugün

Rüzgara doğru işenmez, yüze gelir.
onedio kalitesiz bir sitedir.

lütfen burayı da o şekilde kullanmayın
2011 de hangi kafayla açtığımı hatırlayamadığım bir publisher hesabımın olması. Bu hesapta bitcoin olduğunu hatırlamış olmam. Uzun bir uğraştan sonra hesaba ulaştım, hesaba giremedim baştan. Tekrar şifre istedim. Bu kez hesabın advertiser olduğunu gördüm. 20 küsur dolar karşılığı bakiye sıfırlanmış. Hesap boş ve publisher dan advertisera dönmüş falan.
Kısmet değilmiş sözlük :(

Bunu da buraya bırakayım.

görsel
çükümün işemekten başka bir işe yaradığı yok. benim için ilginç bir bilgi.
Burnunuz tıkalıysa hemen bir yarı haşlanmış yumurtayı kabuğuyla beraber yiyin yarım saat sonra burnunuz açılacaktır.
aslında insanlar memeli değildir.
kfc'nin gizli tarifi, 5 çeşit baharat ve 6 çeşit ottur.

eğer kfc'nin Twitter hesabına girerseniz takip edilenler listesinde 11 kişi görürsünüz: 5'i Spice Girls (baharat kızlar) üyeleri, 6'sı ise herb (ot) adında rastgele isimlerdir.
Bir kg pamuk ile bir kg demir aynı ağırlıktadır.
bir deve 30 gün boyunca yemek yemeden ve 8 gün su içmeden durabilir. isterseniz aç susuz bırakıp deneyin.
herkesin kendini en doğruyu yaptığına inanması. o zaman bu kadar savaş nerden çıkıyor orospu çocukları.
Dananın ciğer kısmının hemen üst bölgesinde yaklaşık 250 gr kadar lezzetli mi lezzetli lokum gibi bir et parçası vardır.
Hamburgeri ısırdığımızda yaklaşık 100 ineğin etini ağzımıza alıyoruz.
antartika sürüngenlerin yaşamadığı tek kıtadır.

ek: bir ilginç bilgi daha; bilgi içerikli başlıklar sözlükte pek sallanmaz.
Dün salı ise yarın perşembedir.
müzik evrenseldir.
kedilerin uzun dönem hafızları iyi değildir.
onlar için her gün bugündür.
israilde yaşayan herhangi bir yahudinin filistinli insanları '' hayatıma kastedeceğinden şüphelendim'' gerekçesi ile öldürme yetkisi vardır!!!
2016 yıllarında zaman zaman gerçekleşen bıçak intifadasından sonra bu karar alınmıştır!
cezai bir yaptırım yoktur!
süt ve süt ürünleri kalsiyum eksikliğine neden olur.
Oksijen insanı ortalama 70-80 sene içerisinde öldüren bir zehirli gazdır.
saat 17.00.
görsel
meriçlik kavramı, kızların erkeklere uyguladığı bir çeşit blöftür. kızlar aslında erkeklerin meriç olmasını ister.
Beyin sese ışıktan daha çabuk tepki verir. Çünkü görüntü işleme süreci çok kompleks. Bu yüzden koşu yarışlarında ışık değilde tabanca kullanılır.
Bir insan basit bir hareketle kolunu havaya kaldırırsa 300 tane kas harekete geçer ve kemiklerde ona hizmet eder. Bu bir vinç kolu hidroliğinin on katı demektir.
Yeni taşıdığınız evde uyurken beyniniz sadece yarısıyla uyur diğer yarısını ise tedbir için bekletir, yeni taşınılan evde uykuyu alamamızın nedeni budur.