bugün

küçükken düşüp biryerimi morarttığımda babaannemin ekmek çiğneyip moraran yerime yapıştırdığı şey.
mavi jojoba tanesi veya power rangers olarak kalsam daha iyiydi arkadaş. bu ilaç gibi olayına pek alışamadım, lakin bir an önce kurtulacağım bu karmadan.
at yalanını skeyim; ilaç gibi olsak kendimize 2 doz değer verirdik.

not: niye liseli gibi entry girmeye başladım hiç bilemiyorum.
dün itibarı ile terk ettiğim karma şeysidir. *
şu anki karmamın adı.
(bkz: uyku)
bir radyo ismi olduğunu tahmin ettiğim kelimedir.
çikita muz karmasını göz önünde bulundurursak aslında ilaç gibi yerine turp gibide yapabilirlerdi.

ayrıntılı bilgi için (bkz: şurup gibiyim şurup)
bir sonraki karma için (bkz: çağından bir adım önde).
mushil de bir ilaçtır.
alt sınırı 220, üst sınırı 250 olan karmadır.

power rangerdan sonra gelen karmadır.

an itibariyle 221 ile dahil olduğum karma.

çikita muz karmasından iyidir.

lakin bir power ranger değildir.

power ranger iyiydi lan.

ilaç gibi ney amk, yarrak gibi der gibi. *
s.ktiğimin karma sıfatlarından biri. amk kendime dermanım yok ilaç gibiymişim. indirin beni kojiroya mnskm.
power ranger'dan kat be kat iyi olan yeni karmam. Power ranger neydi öyle, pokemon gibi bir şeydi. Tabi bu da "kral fm, ilaç gibi radyo" sloganına benzese de, hoşgelmiş sefalar getirmiş.
hızlı geçtiğim bir karma idi. tabi o zamanlar peşimde azimle dolaşan inatçı seri eksi oy veren ibneler yoktu.
Asırlardır götüme yapışmış karma. Bununla öleceğim herhalde, aşağı veya yukarı gitmiyor amk.
asla ulasamayacagim, cok yuksek olan bir karma.
Kendime faidem dokunmazken, karmamın '' ilaç gibi '' olması ne tezattır. Ha birde sapıkça asılma sözü gibi.. '' karmam ilaç gibi tadına bakman isten mü?''
Edit: Sabaha karşı böyle saçmalarım.
"inan ilacın benim, ha şaaap ha şuuupp" tadında müthiş bir karma.

(bkz: turp gibi)
gülmek.
zımba gibi hissetiren karma.
yorucu , stresli, baş ağrılı bir günün sonunda içilen çaydır ilaç gibi olan.
220 lerde görülen karma. ilaç gibisinizdir. ama şurupta olabilirsiniz fitilde, ayrıntıya yer verilmemiş pek.
222 * yanında beliren karmadır.

sabah var olan ağrımı bir ağrı kesiciyle yok etmem akabinde kurduğum ilaç gibisi yok cümlem de pek bi manidar oldu bugün vardığım karmayla.*
şu anki karmam. sokakta laf atıyorlarmış hissine kapıldım.
kendinizi kral fm gibi hissettirecek karma.

(bkz: ilaç gibi radyo)