bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  profesyonel müzik yaşamlarına 2004 yılında başlamış olup şimdiye değin 4 albüme imza atmış olan erkek pop-opera vokal grubu. Il Divo (Male Diva - Erkek Diva), birbirinden farklı 4 ülkede doğup, yolları Londra'da kesişen 4 yakışıklı genç sanatçının oluşturduğu yepyeni bir erkek vokal grubu. Muhteşem bir orkestra eşliğinde yorumladıkları, popüler bir repertuardan oluşturdukları romantik şarkıları ile tüm Avrupa'da pop yıldızları ile listelerde yarışır hale geldiler.
  2 ... leggare
 2. 2.
  albümleri de şu şekildedir hatta;

  01 Il Divo (2004)
  02 Ancora (2005)
  03 The Christmas Collection (2005)
  04 Siempre (2006)
  1 ... leggare
 3. 3.
  grubun imza atmış olduğu 2004 tarihli ilk albümlerinin de adıdır aynı zamanda.

  albümde yeralan şarkılar da şu şekildedir;

  01. Unbreak My Heart (Regresa A Mi)
  02. Mama
  03. Nella Fantasia
  04. Passerà
  05. Every Time I Look At You
  06. Ti Amero
  07. Dentro Un Altro Si
  08. The Man You Love
  09. Feelings
  10. Sei Parte Ormai Di Me
  ... leggare
 4. 4.
  isabel ve o holy night yorumları mutlak dinlenmesi gereken dörtlü.
  1 ... the sonarsys
 5. 5.
  Çok başarılı ve yakışıklı bir gruptur. Şarkılarını şan tekniğiyle söylemeleri onların en önemli özelliğidir. Son derece kaliteli ve nüanslı yorumları, şan tekniği kullanmalarına rağmen, her fırsatta bağırmamaları, takdir edilmektedir. Kısacası, müzik yapan gerçek bir grup.
  ... yemebeni
 6. 6.
  pop star ve turevleri yarismalarinin mucidi olam ingiliz simon cowell adli yer cucesinin 1.5 sene arayip bulup bir araya getirdigi elemanlardan olusan gurup. sarkilari guzeldir, zevkle dinlenilir.
  ... totiman
 7. 7.
  "La vida sin amor" gibi güzel bir parçayı seslendiren 4 italyan opera sanatçısının tek çatı altında toplandığı grubun adı.

  (bkz: La vida sin amor)
  ... zayi
 8. 8.
  yakışıklı gençlerin oluşturduğu grup. sesler birbirine nasıl bu kadar uyumlu olabilir diye merak uyandırır. dinlenilesi şarkıları vardır. regresa a mi, hero, i believe in you tavsiye edilir.
  1 ... necben
 9. 9.
  italyanların süleyman demirel'i tadındaki giulio andreotti'nin hayatı özelinde, mafya-siyaset-derin devlet-medya ilişkilerinin anlatıldığı, paolo sorrentino imzalı film. festival kapsamında gösterimde. bir hayli fazla olan diyaloglara, halihazırdaki tezcanlı italyan şivesi eklenince takip etmek biraz yorucu...

  politikacı denen türün dünyanın her yerinde nasıl aynı akorda olduğunu, güce tapanların zavallılığını görüyor ve anlıyorsunuz: menfaat her şeydir.
  ... nickless cage
 10. 10.
  si tu me amas şarkısını seslendirirken gözleri dolduran başarılı bir grup.
  ... whitechocolate