bugün

hepsi şerefsiz anasını satıyım. hepsi manyak bunların..

Öfkeli yazar beyanı..
Bir ikizler burcu olarak, değişkenizdir bazen mutlu bazen üzgün kararlı olamayız duruma göre davranırız.
Dengesizlikte sorun yok ama narsizm sorun bence.

Yoksa dengesizlere gelin sarilam. Kacmayin.
Yeter amk bıktım.
tek dengesiz burç buymuş gibi yansıtılmaya çalışılan burçtur. ben bir akrep burcu olarak dengesizlik konusunda bu burca kafa tutuyorum. hadi bakalım.

günah keçisi diğer burç insanlarının ellerini vicdanlarına koyması lazım. azıcık dürüst olun.
(bkz: ölsek de rahatlasanız)
o ben oluyorum anlatmaya tek cümle yetmez.
Paronayak.

Hehhe.

Tek kelime yetti.
yercekimsiz ortamda muz yiyim ama badem tadı gelsin.
Benim sevdigim ama davranıslarına tahammul edemedigim bir arkadasım var ve bilin bakalım burcu ne.
Kız bir gun beni sevgiden bogacak kadar cok ilgi gosteriyor, ertesi gun bakıyorum kavga ediyoruz.
Sudan sebepler yuzunden agzına geleni soyluyor , davranıslarını kontrol edemiyor ve karsımdaki ne hisseder diye dusunmeden hareket ediyor.
Onun suratına karsı ' cok dengesizsin senin gibi insanlarla iliski kurmak istemiyorum ' dememe ragmen beni kaybetmek istemedigini soyluyor tekrar konusmaya calısıyor.
Tek cumle olmadı ama cok doluyum bu burca karsı bir de kabus gibi cokuyorlar hayatınıza.
Kısacası gordugum en dengesiz insan burcu.
yemin ediyorum tüm burç piyasası şu ikizler burcunun üzerinden dönüyor.

geriye kalan 11 burç, ikizleri vurmakla prim kasıyor resmen.

bi salın, rahat bırakın bizi amına koyduklarım.
Anı anına tutmayan kişiler. Misal doğu perinçek
En basit konuda bile karar verebilmesi çok uzun zaman sürer. Evlilik gibi bir konuda nasıl karar verebildiklerini merak ettiğim burçtur. 3 sene nişanlı kalıp da halen karar veremeyen bir tanıdığım var.
(bkz: Şizofren)
Evlerden ırak.
ikizler, bence burcu anlatan en güzel kelime.
iki kişiler.
iki ters bir düz.
Ulan yine mi? Bi bitmediniz be.
Ben tokum yok ya acim galiba hadi yemek yiyelim.
kızları bekar olduğum müddetçe radarımdadır.

erkeklerini ise ne yazık ki kimse sevmez.