bugün

age of empires 2'deki köylü kadındır. http://i.imgur.com/lbgf5aH.png

ne dersek yaparım,ederim,tamam,evet dedi. bir kere ağzından bugün yorgunum dediğini duymadım. elinden her iş gelirdi gerektiğinde maden kırdı gerektiğinde odun bir kere olsun mırın kırın etmedi. köyünü yıkmaya gelen silahlı askerlere meydan okudu. unutulmayacaksın koca yürekli kadın.
O ideal kadın değil ideal köle yalnız.

Bir kadın
ideal kadın değil sana en çok uyum sağlayan kadın vardır.
(bkz: şişme kadın) *
göreceli bir kavram.
Az konuşan, az yiyen, az uyuyan, az harcama yapan kadındır. Dünya üzerinde herhangi bir bölgede bulunmamaktadır. Efsaneye göre 51. Bölgede saklanıyormuş.
öznel bir yargı türü.
göreceli bir kadın kişisi.

detaylandırıldığında kişiden kişiye değişmekle beraber genel olarak erkeklerden; az konuşan, çok seven, güzel, düzgün vücutlu gibi cevapları olmanız olasıdır.
Kendisi fars olup bir kedidir.
Fizik sorularundaki nia gibi.bir şeydir. Yoktur.
ideal kadın/erkek muhabbetleri çok saçma. Önemli olan size iyi geliyor mu? Gerisi önemli değil.
en ideal kadın, benim olan kadındır.
görsel
ideal kadın kendine bakan kendine dikkat eden kadındır kim ne derse desin hiçbir şeyi umursamayan bazen yanındaki birine özgüven verecek bazen de ona sahip çıkacak biridir bazı kadınlar ideal olarak dünyaya gelmişlerdir onlar insanlara faydalı olmak ister insanlığı öldüren bizlere faydalı olmak ister fakat ne kadar cabalasalarda kendi başlarına faydalı olamazlar ama onların cabalamasi yeter onlar çiçektir onları uzmeyelim..
kendi gibi olmayı ,kendiyle mutlu olmayı başaran kadındır.
Benim için minyon, esmer, balık etli, mümkünse kısa saçlı.

Uzun ya da zayıf hatun uzak gitsin.
Sözlükteki çoğu erkeğin ideal eş değil ideal köle aradığı gerçeğini ortaya çıkaran başlık. Bu beylerin çoğunun ideal erkek kategorisine teğet bile geçemediğine hiç değinmiyorum bile.
Ideal kadin yoktur tercihler vardir.
Asil kadındır.
Alman kadınıdır.

Güzeldir, akıllıdır, komplekssizdir, bulunduğu ortama neşe saçar, yardımseverdir, muhteşemdir. Tüm olumlu özellikler kendinde toplanmıştır.

Toplum içinde erkeğin yaptığı her işi yapar. iyi bir eşten öte sadık bir arkadaştır. Olm çok iyidir lan yeminlen bak! Hay ben şanssızlığımızı zkim amk!

Eksileyen editi: tabi kardeşim, yarrak kürek bi takı seti için ömrünü ipotek etmek, anneme anne diycen mi muhabbetine girmek, falanca filan almış biz niye almıyoz sorusuna maruz kalmak, tatillerde nereye gidileceğinin çözülmez bi problem olması, hergün anlamsız paradoksları çözmeye çalışmak gerçekten daha keyifli ben bilememişim, özür dilerim!
kesinlikle ince bacaklı olmalı bence. zaten kızlar ne kadar zayıf olsa da hafif götleri oluyor. ince bacaklı bi kadın videosu vardı 2 gündür duştan çıkanıyorum yav askdjlas.
yoktur. çağlar boyunca, her coğrafyaya özgü ideal vücut tipleri var olmuş ve geçip gitmiştir. kafayı bozarsınız yavrum yapmayın.
renkli gözlü,
kumral,
balık etli.

edit:şaka
Madem herkes 19 yaşına yeni girmiş kızlar gibi anime kültüründen örnek vermiş bende vereyim.
Shinobu Oshino namı diyar Kiss-shot Acerola orion Heart under blade.
görsel