olay oran-orantı 150 kızın da ideal erkek boyu 184 olmasın...
türk erkeğinin standardı 1.75 diyen kim lan ? benim etrafımda gördüğüm çoğu insan 1.80 ve üstü. nerede bu 1.75'lik hobbitler ?
Minnoş sözlük erkekleri buna üzüldü.
O zaman ben ideal değilim. Benlik bir durum yok.
165 im ve boyuyla övünenleri cebimden çıkarırım kafanızın içinde çalışan bir beyin varsa ideal erkeksinizdir.
kurbanlık dana mı lan bu ideali mideali yoktur boyun. ideal erkek düşünebilen erkektir.
175 mi? Fazla söyledin kardeşim 120 olsun bence:d kimsenin boyuyla Dalga geçmiyorum ama burada ideal bir ölçü koyacaksak elbette ki beni baz alarak konuşacağız. Bu yüzden 187 dir. Dağılabilirsiniz. Dağılırken dikkat edin 175 lik arkadaşı ezmeyin:d

Egoist mod: on

Edit: ilk yazar 175 demişti.
bunu 1.50 bir kızın söylemesi de ayrı bir ironi.
Ben 1.90 ım ya 6 cm fazla kaçtım kimin hakkını yediysem kusura bakmasın.
Normal bir ortalamadır.

1 2 cm altında kaldığım için üzgün olduğum boydur.
ideal gibi idealim o zaman.
Tam tersi ise Türkiye’de ki ideal kız boyu ortalamasıdır.
ideal erkek boyunun 1.90 ve üzeri oldugunu söylüyorlar. Bunu söyleyenlerin etrafında söyledikleri aralıkta kaç insan var buda bir merak konusu.
herkesin ideali kendine.
ideal kadın boyuda 160 tan kısa olmamalıdır bu durumda daha kısası paçalı tavuk gibi.
Tam bulunduğum önerme 1 cm de fazla olabilir.
çok yüksektesiniz sesiniz gelmiyor.

1.71'den selamlar.
Aslında ideal erkek boyu 1 78 ideal kadın boyu 1 68 gibi olmaktır. Türkiye'de istatistik olarak bu boylar mevcuttur.
ideal erkek boyu 1.90’dır.1.90 ve altı erkekler erkek katagorisine nasıl giriyorlar anlamıyorum.
ideal erkek olduğumu gösterir. Teşekürler.

Uzun seven kızlar eklesin.evet.
iyi güzelde fazla olani napcaz.
yanlış önerme. 2 01 den kısa adama erkek demem.
1,83 değil 1,85 hiç değil neden?
çünkü başlığı açan ergenin o dönem boyu 1,84 *
Rahat oldun beyler, bu ideal erkek boyu. Ideal erkek degil.
1.88 den bir kuruş pardon bir santim aşşaa olmaz.