bugün

yanınızda olduğunda kendinizi güvende hissettiğiniz, seven, her şeyin bir yeri ve zamanı olduğunu bilen abazan olmayan erkektir.
topuklu ayakkabi giydiginizde sizi evden alip, ofise birakacak erkek arkadastir.
anlayışlı olandır bir de.
gerçekten arkadaş olup, yazma potansiyeli sıfır olandır.
ideal erkek arkadaş derken normal erkek arkadaştan bahsedildiğini sanıyorum. zira bir yanlışlık var. ideal sevgili olabilir. ideal erkek arkadaş her zaman yanınızda olmayı bilen biri olmalıdır. bunun anlamını bilmesi önemlidir ayrıca.
arkadaşlığını bilen erkektir.
bir kıza sorulduğunda alınabilcek tek cevabın "imkansız" olduğu soru.
yeri geldiğinde, kız arkadaşına sevgili ayarlama görevini de yapabilen erkek arkadaştır.
eger daha onceden arkadasinizsa, arkadaslik ve sevgili kavramlarini ayırt edebildigini size kanitlayabilen erkektir ayrica..
nerdeyse dogdugunuzdan beri birlikteyseniz, anaokulundan liseye kadar gobek bagınız birlikte gibi dip dibeyseniz "bittim ben" dediginiz an sizi bittiginiz yerden tekrar baslatıyorsa, gecenin 3ü 5i farketmez arayabiliyorsanız salya sümük aglarken kalbiniz paramparca iken bile sizi güldürebiliyorsa, kordon da icip icip eve gelip gordugunuz ilk cekyatta sızdıysanız ve babanız gelip "zıkkım icin esek sıpaları" diyip uzerinizi ortebiliyorsa, mecburi bir ayrılık yasarken (bkz: askerlik) her ikinizde kendinizi yarım hissediyorsanız,buldugu ilk fırsatta sizi arıyorsa, sevgili dedigin nedir gelip gecer dostluk baki kalır olume kadar diyebiliyorsanız ideal erkek arkadas, dost, kanka adı herneyse budur.
arkandan iş çevirmeyen, her an onu aldattığın ihtimaliyle seni suçlamayan, sakin olgun mantıklı açıklamalarıyla zamanz zaman gergin ortamı yumuşatan. çok fazla alkol tüketmeyen, kadınların verdiği dekoltelere hangi renlerin yakıştığı gibi saçma sapan ayrıntılarla boğuşmayan gecenin bir vakti kafayı saçma sapan şeylerle bozup seni aramayan bu tanım uzar gider...
günde birkez de olsa arar ,önemli günlerinizi telefonla da olsa hatırlar kutlar ,sorunlarınızı önemser ,gizemli davranmaz ,sevdigini söylemekten korkmaz ,yanıda kendinizi güçlü hissedersiniz ,en mutsuz zamanlarınızda gecenin bi vakti çıkıp gelebilir ,arada bir tadında içer ,parasıyla hava atmaz ,sizi kıskandırmak için özel çaba harcamaz.
duygularını belli eden.
(bkz: o) neden olmasın?
at yarağına sahip olandır.
güncel Önemli Başlıklar