bugün

Bir kediyi vura vura olduren, insan benzeri bir orospu dur. Bu insan gorunumlu orospunun, nefes almasi bile, butun kediler icin tehlikedir.
Hapisten hic cikmamasi gereken orospudur.

O kediyi oldurmenin hesabini sana bu toplum soracak pic kurusu seni.
(bkz: Şerefsiz)

Evet
Olsa da şurda biz de onu tekmelesek !
pawguards hayvan yasası için bu olayı kullanmak istiyor benim anladığım.
Biraz akıl olsa hani vicdani olarak demiyorum taktiksel anlamda hakime derdi ki ben o an kendimde değildim (gerekiyorsa inandırmak için madde, alkol etkisindeydim bile dersin) bu haltı nasıl yediğimi de anlamadım bana gereken cezayı verin. Oysa yapılan canilik yetmiyormuş gibi hem bu gerzek mahkeme savunmasında hem de eşi yaptığı açıklamada milleti iyice coşturup olayı gelin bizi dikin noktasına kadar taşımayı başardılar. Şimdi de kurnaz Babası çıkmış onun cezasını ben vereceğim diyor. La anladık sizde merhamet yok hiç kafa da mı yok? Çok fazla bir seçeneğiniz kalmadı O herifin yurtdışına kaçma imkanı varsa kaçar kurtulur yoksa gitsin yalvarsın da cezaevine alsınlar. içerdeyken Milletin içi biraz soğur da unutulur belki yoksa biri çıkıp öldürse polis kamoyundan tepki almamak için peşine bile düşmez. Hele Öldürülmez sakat falan bırakılırsa yapana ödül bile verilebilir. Fena tuttun anlayacağın iyi ki de tuttun ibret olsun. Düşene vurmak hiç adetim değil fakat sana acımak insanlığa hakaret olur.
Lan Bi insan kapıları kapatıp zararsız Bi kediyi nasıl 6 dakika tekmeler nasıl Bi canisin lan

Hayvan oraya kaçıyor buraya kaçıyor hala nasıl peşine düştün şeref yoksunu herif.
Şerefsiz adi herifin teki, nasıl bir vicdan var lan bunda zararsız bir hayvana nasıl bu zulmü mübak gördün.
Kedi gibi Zararsız bir canlıyı asansörde resmen döverek öldüren cani herif, ulan bunu alkol ile de izah edemezsin bildiğin delilik bu artık.
Hayvanseverleri kızdıran büyük hata eder.
olay yılbaşında yaşanmış söylediğine bakılırsa. öldürmesi çok kötü. bir de kovunca neden tırmalasın ki. korkup kaçar kedi. kovmayabilirmiş de. sana ne zararı vardı o kedinin. evine de girmemiş. kediyi kovarken kedi niçin kaçmamış onu da anlayamadım. yazık olmuş kediye.
iyi halden serbest bırakanların da kendisinin de Allah belasını versin.
Orevlatladı.
Bir ufacık kediyi 6 dakika tekmeleyerek öldüren bir katil. iyi hal indirimi neye göre veriliyor bilmiyorum ama hiç iyi etmiyor veren. Her insan suretinde dolaşan insan değil ki üstün olsun.
Huur çocuğudur, kedi öldürmek nedir ibnenin evladı.
Lami cimi yok, tutuklanacak. Başlığı görünce girip yazmak istedim.
Erospu çocuğu.
şans eseri o iğrenç suçu işlediği sırada yakınında olup şahit olsaydım gözlerime perde inmesine sebep olacak bir ayıba imza atmış kişi olurdu. Allah böyle kötü insanlarla karşılaştırmasın. inanın benzer bir olayda nasıl davranacağımı bilemiyorum. kendimi kontrol de edemeyebilirim.

edit: yazın minibüs durağında beklerken uzanmış, sessizce uyuyan bir köpeğe bastonlu, yaşlı biri yaklaştı ve bastonunu yere vurarak '' git buradan '' dedi. muhtemelen orada '' pardon ne yapıyorsunuz ? '' desem yaşlılığını kullanıp beni hedef gösterebilirdi. bazı şeyler asla göründüğü gibi değildir.
Pislik herif. bu nasıl canilik aklım almıyor. Nasıl tutuklanmadı onu da aklım almıyor.
bende kedi tramvasına sebep olmuş bir insan. acaba biri kediyi tekmeleyerek öldürür mü diye korktum bugün. kediye karşı fazla hassaslaştım. ellerim titredi.
acilen karardan vazgeçilip yargılanması gereken bir mahlukattır.masum bir kediye 6 dakika boyunca eziyet edenin hem bu dünyada hem de ahirette ceza alması gerekir. aynısını yaşamadan ölemez inşallah.
(bkz: #46916070)

Yazar bu entryi girmeden hemen önce beynini ameliyatla aldırmış arkadaşlar. O yüzden üstüne gitmeyin garibin.
Yav güzel kardeşim, bak şeker kardeşim benim.. Beynini aldırmışsın ama varmış gibi anlatayım sana. Sen mesela bir dine inanıyorsun diyelim ve bu dine göre kedi kesip etini yeme serbest. Ya da hadi onu da geçtim tamamen kedi eti yemeyi seven sıradan bir insan ol(çinde bolca var böyle insanlar), emin ol kimse sana bir şey demezdi. Ha türkiyede yine tepki görürdün kültürel etkilerimizden ötürü, ama hindistanda da inek kesip yesen tepki görürdün. Yani her coğrafyanın kültürel değerleri farklıdır. Kedi yemek isteyen insan Çine gidebilir ve kedi yediği için tepki görmez. Şimdi mevzubahis olaya gelirsek, burada bir hayvanın etini yeme amaçlı öldürme yok. Canavarca hisle, dakikalarca işkence ederek katletmek var. Sen aynı şekilde bir ineği de öldürsen, kuzuyu da öldürsen, tavuğu da öldürsen aynı tepkiyi alırsın. Sanmıyorum ama umarım anlamışsındır demek istediğimi.
Kedi katili ...
Cinayet isleyen ceza almiyor. Tutuklanip, arka kapidan tahliye ediyorlar. Bunun icin bence iyi ceza almis. Yani insan oldurene kiyasla.

Edit: yatari yokmus. Dagilabiliriz.
bugün ekşi sözlükte bayağı bir takip ettim başlığını. hapis cezası almış ama tutuklanmamış fakat yurt dışı yasağı almış neyse ki.