1. 1.
  ispanyanin ulusal havayolu sirketi.
  ... vincent vega
 2. 2.
  genellikle türkiyeden olan uçuşlarında minimum 1,30 saat rötar yapan ama pazar günü barcelona dönüş uçağında tam 4,30 saat rötar yaparak bu alanda rekor kırıp ,tüm yolcuların sinirlenip küfretmesine yol açan ispanyol uçak şirketi
  ... enterezan
 3. 3.
  Carlos Saura'nın yönettiği ve Sara Baras, Antonio Canales, Marta Carrasco ile Aida Gomez'in oynadığı; flamenko, klasik dans, bale ve modern dansı birleştiren, dans dünyasını anlatan bir müzikal film. film ispanyol besteci isaac Albeniz'den(1860-1909) esinlenerek yapılmış. Gösterimde olan film maalesef çok az yerde gösteriliyor. istanbul'da: AFM-teşvikiye'de, atrium-ataköy'de, movieplex-nişantaşı'nda ve ortaköy feriye eurimages-ortaköy'de izleyebilirsiniz.
  ... sally
 4. 4.
  mallorca dönüşümde mallorca-barcelona-istanbul olmak üzere 2 uçuşumu da günlük güneşlik havada "hava muhalefeti bahanesiyle iptal eden havayolu şirketi. Gel gör ki 1 gece lüks bi otelde konaklatıp ertesi gün bussiness class uçurmuştur beni. gönlümü almıştır.
  ... paganicous
 5. 5.
  doğu karadenizde bunan artvin'nin şavşat ilçesinin bulundu coğrafi görede yaşadıkları sanılan ve yöreye ismini vermiş krallık...
  ... krabbe
 6. 6.
  imajı iyi olmasına ragmen yukarda yazılanlardan da anlaşılacağı üzere; kalitesi imajının altında olan havayolu şirketi. Malaga-Valencia arasında içindeyken adeta bir otobüste uçuyormuşunuz hissi yaratan 30 kasim 2007 isparta ucak kaybolmasinda da yer alan md 83 ile uçuran havayolu şirketi.
  ... city walk
 7. 7.
  hic tartismasiz dunyanin en boktan havayolu sirketi. heleki yer elemanlari ozel egitilmis. birtek ana avrat kufur etmedikleri kaliyor. onun haricinde herturlu rezilligi ve pisligi bunyesinde barindiran sirket. ataturk havalimanindaki ofis calisanlarina siddetle nefret ve bilumum kotu dusuncelerimi aktaririm. ayrica boyunuz 1.48 uzerinde ise ucaktan indiginizde direkman bir hastaneye gidip belfitigi amelyatinizi olabilirsiniz.
  ... dydyma
 8. 8.
  isaac albeniz tarafından bestelenen dört defterlik piyano eseri.
  ... the comedian
 9. 9.
  Atatürk hava alanında -tabiki dış hatlar gidiş- g 29-30-31-32 nolu kontuarların sahibi olan havayolu şirketi...
  ... camp nou