bugün

namusu için yaşayan her insan çeker alnının ortasından vurur.
değil peygamber, çin kralı olsun.
Tayyipciler asla ses etmez. Onlar altın tepside sunmaya hazırdı.

Bu niyetle gelen biri gavattir.
bu dangalakalrın girdikleri günaha uludag sözlük te ortaktır. net.
üşüyüp te cehennem sıcağında ısınmak isteyenler sıraya girmişler. acele etmeyin yawwww hepinize fazla fazla yer var merak etmeyin.
Tüfekle vursam tahrik altında suç işlemekten indirim alırım. Takım elbise falan da giyerim 1-2 yılla yargılanırım, e tabi sabıkam da yok cezamı ertelerler hop dışarıdayım.
hz muhammed 14 evlilik yapmış. diğer 14 ünü bana versin gerisine bakarız.
önce şu karın bi doysun sonra düşünürüz derdim...
Yasal yönden baş ağrıtan başlık ve entriler.

Ding don. Aç kapiyi polizeii.
O tip şeyleri sizin kafaniz üretir.
Ya mesela buradaki entrylere gülen insanları, bunları yazanları yakarak öldürseler üzülmem. Neden?

Çünkü zekasız mizahtan nefret ederim.

Misvaktan ne farkınız var?
sizin zihniyetle peygamberin zihniyeti bir degil canim.
gerçek islam bu değil...
Müslüman olmayanların doluştuğu başlık. Gidin kum havuzunda oynayın. O pis ağzınızı da yıkayın.
zaten kendi ümmetinden bir kadını isterse alır, önce ona helal kılınmıştır. bununla ilgili hatta ayet de var. okuyun derim. sonra da inandığınız şeyi bir daha düşünün.
http://www.kuranikerim.com/melmalili/ahzab.htm
ben araba değil karımı kızımı bile vermem derdim. araba kız vermeyin! kürtte de vermeyin!
sonra ırk bozuluyor sizin yüzünüzden, yarı kürt yarı türk centaurlara benzeyen tandıklarım var benim.
"sakin ol şampiyon şimdi o elindeki penisi yere bırak" derdim.
Uç beş orospu çocuğunun peygambere küfür etmek için analarının damından çıkardığı başlık. Ben o deliğe beton dökeyim ki bir daha böyle başlıklar da çıkmasın, böyle başlık açan evlatları da!
"abicim sence de biraz bokunu çıkarmadın mı?" derdim.
ben bekârım derdim.
Şimdi burada cahiliye devrine dair sadece kız çocukları gömülürdüden, putlara taparlardıdan başka bir şey bilmeyen insanların gelip de Hz. Peygamber hakkında atıp tutması, yobazlığın ta kendisidir. Bahsettiğim o dönemin şartlarıdır.

Arkadaşlar, cahiliye döneminde kabilecilik vardı. Bunlarda hür, mevali (azat olmuş veya kabile sığınmış kişiler), kölelerden oluşurdu. Hür insan ve kölenin evlenmesi imkansızdı hakeza mevali ile hür de evlenemezdi. Yani denklik (küfuv) şartı vardı. Bu bir örf.

Hz. Zeyd ve Hz.Zeyneb arasındaki anlaşmazlığın sebebi buydu. Ayrıca burada detaylı açıklama yapan arkadaşlarda olayı gayet net bir şekilde izah etmiş.

Bir de akıllının biri demiş ki üst üste savaşa gönderiyordu, Hz. Zeyd'in ölmesini istiyordu. Kaynak: beyin olmadığı kesin.
Olayı çarpıtarak insanları kışkırtıp galeyana getirmek, iftira atmak, bir peygamberi (s.a.s.) karalamak ancak ve ancak münafıklara yakışan bir harekettir. Hz peygamberin üzerinden islama müslümanların ailesine ırzına namusuna şerefine haysiyetine saldırmak ise şerefsiz namussuz haysiyetsiz adi pisliklerin ancak böyle ücra köşelerde klavyenin arkasından alçakça kalleşçe korkakça yapabilecekleri tam bir orospu çocukluğudur. Bu orospu çocuklarını 40 tane orospu bir araya gelse doğuramaz.
bazen sabrım taşma noktasına geliyor. bu kadar aklı kıt, zekası geri salağın oksinen alıp vermesine tahammül edemiyorum. sorsan ne ahlak felsefesini bilir, ne islam dinini bilir; burada cehalet kusuyor embesil. duygu durum bozukluğu yaşayan tepkisel, sünni ateistlere karşı hakaretten başka çare kalmıyor.

aynı şeytani kaynaklardan beslendiğiniz mezheplerle birlikte birbirinizi yok edeceksiniz inşallah.

sünni ateistler için; (#37529999)
her kusu siktin gözünü benimkine diktin he derdim.
orada duracan hacı.
--spoiler--
haydaaaaa.
--spoiler--