bugün

islamda böyle bir inanış yoktur. hristiyanlıkta isa için var ve oradan transfer edilen bir düşünce diye duymuştum. ancak islamda kesinlikle yoktur.
bi ara bu argümanla muhammed'i isalaştırmaya çalıştılar. yiyeni, pardon inananı da boldu. sonra bu iddiaları edenler kayboldular bir anda.

"muhammed çok süper. allah, evreni muhammed'in güzelliği bilinsin diye yarattı" fln fln.
Muhammedin dünyanın varolmasından milyarlarca yıl sonra doğmasının dışında bir sorun yok. Şimdi bana kaybolan milyarlarca yılımı verseleer...
keşke sorun tek bu olsa ona razıyım ama sorun yalnız bu değil ki kuran doğru çevrilmiyor bunu gösterdiğimizde ise zındık diyor kafir diyor oda yetmiyor ilmini kim verdi diyor cevap vermeye fırsat bile vermiyorlar çünkü tek onlar doğru bilebilir çünkü bizler aptalız ALLAH yalnız onlara akıl vermiş bize vermemiş sanki neyse boş verin damgalanan damgalanıyor alnına baksın ne yazıyor.
müslüman insan buna inanmaz denilecek durum. Hz Muhammed için yaratılmış olsa o ölünce her şey bitmiş olurdu.
Dünya deme, Muhammede hakaret oluyor. Tüm evren de ki, daha havalı olsun.
hristiyanlar da aynı saçmalığı isa peygamber için söylerler. fakat hiçbir elçi için böyle bir söylem Kur'an'da geçmemektedir. demek ki; bu tip hadsiz iddialar Allah'a ve o'nun elçilerine atılan delilsiz, çirkin iftiralardır.
Muhammed çok kutsal biri olsa gerek,
tüm kadınlar kendisine helal kılınıyor,
savaş ganimetleri kendisine bahşediliyor
Dünya onun için var ediliyor falan,

Din uydurmak insanı nirvanaya yükseltiyor.
allah'in 15000 yıl sonra mi aklına gelmiş, uğruna yarattığı gezegene muhammed'i gondermek???
muhammed' te öldüğüne göre artık dükkanı kapatabilirsiniz.
Hadis dini severlerin fikridir. Kuran'da böyle bir şey yok.
Kahkaha attıran müslüman tezi. Yukaridaki cahilin söylediğinin aksine ise hiristiyanlik teolojisinde boyle bir şey yoktur, isa; insan kiligindaki allah'tir.
Şirk tir.
adam demek o yüzden dokuz demeden, akraba kızı demeden herkesi kendine helal kıldı..... Madem dünya benim için yaratıldı, demekki üzerindeki herşey benim..... Mantıklı....
Böyle bir şey yoktur. Bu da her zamanki gibi asılsız rivayetlerdendir.
allahın ifadesiyle, allahın, önünde secde ettiği kişidir. ben demiyorum kuran diyor.
dünya araplar için yaratıldıysa neden dünyanın çöpü muamelesi görüyorlar acaba?
alemlerin yaratıcısının sözlerinde de vardır.
E o zaman biz kaçalım ya.
http://www.tevhidnesli.de/Alemler-1.htm

Kuran'dan ayetle kanıt gösteremediğiniz sürece hadis sahtedir.
görsel
gerçek müslümanların şirk olarak kabul ettiği durumdur. allah'ın kelamını boş verip hadise inanmak gaflettir.
islam inancına göre kainat hz. muhammed sav için yaratılmıştır. allah'ın sevdiği kulu peygamberimiz, mahşer günü sancağının altında bize de yer ayır inşallah.
teolojik tıkanmışlığın doruk noktasıdır.

peygamberi olduğundan farklı yerde konumlandıran adamların, inanç savunması yapması tam bir trajedi.
2 gramdan fazla beyni olan herkesi kahkahalarla güldürecek olan şakirt söylemidir.