bugün

https://open.spotify.com/...1vZyKUAgg&dl_branch=1
Here comes the rain again şarkısıyla tüm içimdeki nefreti attığım grup.
here comes the rain again (ki bu şarkı cover) ve lullaby haricinde doğru düzgün şarkısı olmayan overrated grup.

şimdi bu adamların mansur ark'tan ne farkı var?
o da gazla gitsin diye bir şarkı yapıp yok olmuştu. *
here comes the rain again coverı kendini aşmıştır. lullaby de sevilir.
o malum şarkısı haricinde, tanımadığım grup. varsa güzel şarkısı, önerileri bekliyorum.
Here comes the rain again şarkısından asla bıkmadığım gruptur.
iyi ki here comes the rain againi seslendirmiş.. Çünkü içimdeki her duyguyu derinlemesine etkileyen bir parçadır.
şahsımı quiet adlı şarkısıyla etkilemiş gruptur.
here comes the rain again şarkısından başkasını az önce ilk defa dinlediğim gruptur.

(bkz: popüler kültüre kurban gitme korkusu)

(bkz: swh)
Entrylerin çoğuna bakılarak da saptanabileceği üzere bir şarkıları vardır ki ayıla bayıla dinlerdiniz usanmadan sıkılmadan dinlerdiniz eğer "ben metalciyim oye" diye dolanan tiplerin favori parçası(!) olmasaydı.
here comes the rain again.
(bkz: here comes the rain again) ile tanıştığım gruptur.
here comes the rain again şarkısını mükemmel yorumlayan grup. bu şarkıyı daha önce eurythmics söylemişti ama hypnogaja bi başka söylemiş.
Yabanci muzigi sevmem cok ama bu grup tum tabularimi yikiyor. Efsane grup. Bazi sarkilari var ki tam yagmurun altinda islana islana dinlemelik. Gercekten cok seviyorum bu grubu. Cok kaliteli is yapiyorlar.
duyduğum en karizmatik sesli soliste sahip grup..
ilk görüşte grindcore grubu sanılmasına neden olan bir isimleri vardır.
(bkz: here comes the rain again)
Bugüne kadar replay tuşuna en çok bastığım şarkıyı seslendiren gruptur.
here comes the rain again şarkılarını bağıra bağıra söylemek istediğim grup. Onun dışında "misery" ve "voodoo baby" şarkılarıda güzeldir.
arkadaşlarla haypnogayca diye okuduğumuz grup. ne kadar doğru bilmem.
here comes the rain again e cok takılmayın 17yi aştıktan sonra bir şey ifade etmiyor. buyrun sizi burdan alalım (bkz: misery)
birinin bana telafuzunu sorsa jamiryo diyeceğim bir gruptur.
here comes the rain dışında parçası bilinmeyen rock grubu.

(bkz: başka şarkılarıda mı var)
here comes the rain again'i dinledikten sonra 30 yıl kendime gelemiyorum,siz anlayın.
(bkz: ergenlik)
here comes the rain again'den başka şarkısı bilinmeyen grup. Aynı r.e.m.'in losing my religion'ı gibi.
here comes the rain again ile tanıdığım guruptur. misery, the coming, Silver Star, quiet dinlenesidir, tavsiye edilir.

edit: ahh bir yazarimizmis. benden önce bu nicki almayı akıl ettiği icin tebrik eder yazarlık hayatinda basarilar dilerim. öptüm byy.
güncel Önemli Başlıklar